Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Hikayen Varsa Kazanırsın

Hikayen Varsa Kazanırsın

Hikayen Varsa Kazanırsın

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Peter Guber
Yayınevi :

Boyner Yayınları - İş Hayatı Dizisi

  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9789757004653


Günümüzün inişli çıkışlı, müthiş rekabetçi, düz ve global dünyasında, müşterilerinizi, çalışanlarınızı, iş ortaklarınızı ve paydaşlarınızı ikna etme becerinizi kusursuzlaştırmak ve fark yaratmak istiyor musunuz? İşte bu kitap tam size göre. Yazar Peter Guber, Hikâyen Varsa Kazanırsın adlı kitapta hedef kitlenizi ikna ederek başarıya ulaşmanızda duygusal ve kişisel bağ kurmanın avantajlarını, amaca yönelik hikâyelerin bu konuda sağladığı faydaları ve kendi hikâyenizi kurgulamanızın sırlarını pek çok etkileyici örnekle anlatıyor.

Karşınızdakini ikna ederken sadece verileri, rakamları ve tabloları kullanmak yeterli olamaz. Bunları doğru şekilde hazırlanan ve kurgulanan hikâyelerle desteklemek ve başarıyla aktarmak, insanoğlunun doğası gereği duyguları harekete geçirerek iletişimin daha etkin ve akılda kalıcı olmasını sağlar. Hikaye, başarıya giden yolda önemli bir mihenk taşıdır.

Hikâyen Varsa Kazanırsın, özel ve iş hayatında iletişim becerisini üst düzeye çıkarmak ve fark yaratmak isteyenler için müthiş bir kaynak ve rehber olacaktır.Sayfa Sayısı: 261

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Boyner Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2012

Sayfa Sayısı : 261

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!