Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Hücre

Hücre

Hücre

Yayınevi :

Park Kitap

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786058832992


İlk Oyun ve Gurur

Bu oyununda, şaşılacak bir fanteziye sahip olan Gökhan, geçmişte yaşanılan bir siyasi tutuklamadan yola çıkarak, günümüzde yaşanmakta olan kuşaklararası bir çatışmayı sergilerken, daha da çarpıcı bir finalle günümüzde de insanların aslında bir hücre içinde yaşamlarını sürdürdükleri iletisine ulaşmıştır.

-Tuncer Cücenoğlu-

Sadri Alışık Akademi'de emek ve sorumluluk bilincine sahip olarak yetişen öğrencilerimizden biridir, Gökhan. Yaşam'ın yorulmaktan, yaratmaktan, üretmekten geçtiğini özümsemiş, bu bilince çalışma azmini ve yazma yeteneğini koyarak ilk oyunu bizlerle buluşturmuştur. Ben büyük bir mutluluk ve gururla okudum. Nice buluşmalara Gökhan.

-Kerem Alışık-

Bu oyunda, asıl hücrenin zihnimizde ki duvarlarla oluştuğunu anlıyoruz. Bu farkındalığı arttırmak için bir tuğla taşı daha olacaktır diye düşünüyorum bu eser. Çalınan, hücrelere hapsedilen hayallerimizin özgürlüklerine kavuşacakları günlerin umuduyla.

-Taylan Tunç-


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 56

Baskı Yılı: 2011


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 31

Baskı Yılı: 2011


Dili: Türkçe
Yayınevi: Park Kitap

İlk Baskı Yılı : 2011

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız