Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


İki Yabancı Olmadan Önce

İki Yabancı Olmadan Önce

İki Yabancı Olmadan Önce

Aşkın İkinci Şansı Olur mu?

7/10 - 18 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Eda Aksan
Yayınevi :

İndigo Kitap

  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786059144278


Aşkın ikinci şansı olur mu? İki Yabancı Olmadan Önce - Renée Carlino 15 Yıl 5478 gün Karşılığında ise birkaç dakika…

Ayrılık zordu ama kavuşmak da bir o kadar imkânsızdı bizim için. Aradan geçen onca yıl, yaşanmışlıklarımız, yitirdiğimiz heveslerimiz vardı…

Hayatın bilinmeyen denklemleri, tesadüfleri derken Matt'in çocukluk aşkını görmeyeli on beş yıl olmuştu, tam 5478 gün. Sonra bir çarşamba akşamı, sayısız günlerin içinden bir çarşamba akşamı, yeşil gözlerini hiç unutamadığı ilk göz ağrısıyla karşılaştı. Hayat adil değildi, "On beş yıla karşılık en azından bir selam verebilseydim," diye isyan etti. Ve dünyaya, dünyayı da aşıp evrene bir mektup yazdı:

"Seni gördükten sonra tüm hayallerim, çocukluk anılarım geldi gözümün önüne. Biliyorum, çılgınca gelecek sana, belki de mektubumu okumayacaksın. Yine de her zaman ikinci bir şans vardır, bunu sen de biliyorsun. Haydi bir çılgınlık yapıp on beş yıllık kaybımızı arayalım…"
-Matt-

"İki Yabancı Olmadan Önce duygularınızı canlandıracak, güzel bir hikâye, daha da ileri gidip 'en iyi ikinci şanslar romanım' diyeceğim. Tesadüf aşklar, tutkulu anlar, ruh eşleri… Bu kitap 5 yıldızla dolu!"
-A Bookish Escape-

"Güçlü ve dokunaklı bir hikâye… İki Yabancı Olmadan Önce büyüsüyle sizi ilk sayfada dünyasına alıp ilk aşkların acısını yeniden hissetmenize sebep oluyor, kitabın sonuna ulaşmak için sayfaları ne kadar hızlı okuduğumu hatırlamıyorum bile!"
-Tracey Garvis-Graves-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 368

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: İndigo KitapEditör : Nil Erten
Kapak Uygulama : Yasin Öksüz

İlk Baskı Yılı : 2015

Sayfa Sayısı : 368

Dil : Türkçe

Yorumlar 4

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Harika otesi

Kesinlikle okunmasi gereken bir kitap hikaye cok surukleyici karakterlerle butunlesiyorsunuz ve sizin dunyanizdan gibi oluyolar

12.12.2017

Büyüleyici

Okuduğum en güzel kitaplardan birisi, herkese tavsiye ederim. Özellikle imkansız aşklara...

23.08.2016

Çok Güzel

ben gayet beğendim

22.02.2016