Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


İleri Doğru Atılan Yirmi Adım

İleri Doğru Atılan Yirmi Adım

İleri Doğru Atılan Yirmi Adım

Yazar: Jorge Bucay
Yayınevi :

Butik

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786055524098


Latin Dünyası'nın en çok satan yazarından

Jorge Bucay yıllar boyunca hem bilgelerin düşüncelerini hem de halk masallarının bilgeliğini inceledi. Bunlar yaşam karşısında ayakta durabilmek için bize gerekli olan mesajları iletirler. "Yapabilirim"in "istiyorum"dan önce gelmesi için çalıştı çünkü arzunun geçmiş zamanlara ilişkin bir sınırlılık hayaliyle koşullanmasını istemiyordu.

Jorge Bucay hem işleri karmaşıklaştırmadan hem de amacımızı gözden yitirmeden bu yönde gelişmemizi sağlayacak yirmi adım atmamızı öneriyor.

Kendini tanımak, özgürlük, aşk, gülmek, dinlemek, alçakgönüllülükle öğrenmek, içten olmak, düzenlemek,satmak, iyi dostlar seçmek, önyargısızca gerçekleştirmek, yaratıcılık, rekabetsiz eşitlik, zamandan faydalanmak, bağımlılıklar ve düşkünlükler, değerlendirilmiş riskler, pazarlık etmek, başarısızlık, yeniden başlamak, sonuçtan kuşku duymamak. Bu muhteşem kitapta,bütün bunların önemi eşsiz masallarla birlikte anlatılıyor.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 128

Baskı Yılı: 2010


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 109

Baskı Yılı: 2010


Dili: Türkçe
Yayınevi: Butik

Sayfa Sayısı : 128

İlk Baskı Yılı : 2010

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız