Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


İlginç Adamlar ve Kadınları

İlginç Adamlar ve Kadınları

İlginç Adamlar ve Kadınları

5/10 - 2 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Gece Kitaplığı

  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • Barkod: 9786051802640


"Kaçtıkça içine çekildiğin bir hortum gibi seni yakalar aşk. Kaçacak yerin, gidecek adresin, yürüyecek yolun olmaz, rotandan saparsın. Bir bedenin içine ilahi bir gücün yüklendiğini düşünmeye başlar, her hareketinde efsanevi bir kahramanı izlermiş gibi büyüye kapılırsın. Çarpılmaksa çarpılmak, vurulmaksa vurgunun ta kendisi, pişman olmadan bile bile perişan olursun.
İnsan ne yaşar, yaşadığını nasıl yansıtır, yansıttıkları neye mal olur, nasıl aşkı öldürür gelin hep birlikte şahit olalım."
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 392

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Gece Kitaplığı

Sayfa Sayısı : 392

İlk Baskı Yılı : 2016

Dil : Türkçe

Yorumlar 3

SAYFA 37, "Ada" İsimli Hikayeden Alıntı

"Uğruna yaşayıp, uğruna öleceğim bir aşk mı lazım bana yoksa sadece şu kalın kabuğumu kırıp beni hayata döndürecek bir varlık mı? Nasıl olur, ne şekilde olur bu dilek, bilmiyorum; ama bu benim dileğim. Yaşamak için, dolu dolu yaşamak için bir sebep istiyorum. Bunu diliyorum artık."

29.03.2016

Kesinlikle Kaçırılmamalı! !

Nazan Arısoy gibi ruhunu ve güzel yüreğini yazılara döken bir kadın için geç bile kalınmış bir kitap!! Kesinlikle elinizden bırakmayacağınız hatta bazı bölümleri tekrar tekrar okuyacağınızdan eminim. Her sayfasında ruhunuz bir ton açacak...

22.03.2016

İlginç Adamlar ve Kadınları

Kitapta 5 farklı hikaye var. Hikayelerde insanların aşkı yaşayış şekli ele alınsa da asıl amaç insan olarak gerçek hislerimizle yaşamadığımız dünyamızı nasıl da zorlaştırdığımızı fark ettirmek..

22.03.2016