Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


İnsanın Pin Kodu

İnsanın Pin Kodu

İnsanın Pin Kodu

Benim Adım Altıyüzotuzdokuz Ya Sizinki?

5/10 - 2 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

ZER Yayınları

  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • Barkod: 9786058899629


İnsanın kendisine ait bütün bilgilerinin doğum tarihlerine kodlandığı, yüzlerce yıldır Ebcet, Kabala ve Astroloji gibi kadim bilgilerde anlatılmaktadır. Doğum tarihini kendi geliştirdiği formüle uygulayan Douglas Forbes'un İnsanın Pin Kodu Sistemini, bizzat kendisinden öğrenebilme fırsatımızın olması ise bizlerin en büyük şansıdır.


Şairin de dediği gibi "Tüm hayat bir 'anlama' çabası", hem kendimizi hem yanımızdakini hem de karşımızdakini.


İşte yüzyıllardır süren bu çabayı İnsanın Pin Kodu Yöntemi ile daha kolay anlayabileceğiz. Çünkü Douglas bize 'kısa yol' u öğretiyor, üstelik de her an her yerde basit matematik işlemlerini yaparak ve hiçbir teknolojik aleti kullanmamıza gerek kalmadan uygulayabileceğimiz kısa yol bu. Ve bütün bunları sadece doğum tarihimize bakarak yapmaktadır. İnsanın Pin kodu, rakamlardan oluşan bir alfabedir ve bu alfabeyi kullanarak bir dil yaratabiliriz: İnsanın Özü'nün Dili. İnsanın Pin Kodu, sayısal bir denklemdir ve konuşma diline dönüştürülmektedir. Rakamlardan oluşan bu eşsiz dili kullanmak, birbirimizi derin bir düzeyde anlamamıza izin vermektedir. Bu anlayışda karşılıklı saygıya, saygı hoşgörüye ve hoşgörü de sevgiye yol açmaktadır.


Ayrıca elementlerin (hava, su, ateş, toprak) üzerimizdeki etkilerini ve evrenle nasıl uyumlu hareket ettiğimizi de açıklamaktadır. Siz de bu uyumu yakalamak ve hayattan daha fazla keyif almak istiyorsaniz bu yöntemi kullanmayı seçebilirsiniz.Sayfa Sayısı: 224

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: ZER Yayınları

Sayfa Sayısı : 224

İlk Baskı Yılı : 2012

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

başta inanmadım desem yeridir...

Kitap başlarda beni çok fazla sarmadı ama sonlarına doğru geldiğimde kendimi elimde kağıt kesaplama yaparken buldum. okunulabilir... farklı bir nümoroloji anlatımı var.

22.07.2013

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız