Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


İnteraktif Çince - (8 Kitap - 8 CD) - Dünyanın İlk Multimedya Çince Öğretim Seti

İnteraktif Çince - (8 Kitap - 8 CD) - Dünyanın İlk Multimedya Çince Öğretim Seti

İnteraktif Çince - (8 Kitap - 8 CD) - Dünyanın İlk Multimedya Çince Öğretim Seti

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Kolektif
Standart Teslimat
24 - 30 Ekim
* 100 TL üzeri bedava!
  • Bu üründe, 'standart teslimat'ta kargo bedava!
  • Barkod: 8697441018408


Neden Ve Nasıl Çince Öğrenmeli

İngilizce , yabancı dil olarak dünyadaki ihtiyacı önemli ölçüde karşılıyorsa da. İkinci bir dil öğrenme ihtiyacının gittikçe arttığı bilinmektedir. Çin'in hızlı gelişim süreci ve güç merkezleri içerisinde yükselen konumda oluşunun, Çinceye olan ilgiyi gün geçtikçe artırdığı da bir başka gerçektir.

20'den fazla deneyimli Çince öğretim uzmanı tarafından hazırlanan, 100'den fazla multimedya uzmanı ve program tasarımcısı tarafından geliştirilen İNTERAKTİF ÇİNCE isimli bu program, 300 bin Çince karakteri ve Türkçe açıklamaları kapsamakta, 8 CD-ROM, 8 CD ve 8 KİTAP tan oluşmakta.

Çince'yi adım adım öğrenme metodu sunan bu program, Çince'nin fonetik alfabesi Pinyin'den başlayıp, Çince Yeterlilik Sınavı'na (HSK) katılabilecek düzeye ulaşmayı sağlıyor. Çince'nin fonetik alfabesiyle Çince konuşma kabiliyetine ulaşmayı sağlayan bu programda, her Çince karakterin karşılığında telaffuzunu ifade eden fonetik harfler ve Türkçe açıklamaları bulunuyor.

İNTERAKTİF ÇİNCE EĞİTİM SETİ' ni inceleyen uzmanlar ; bu program takip edildiğinde Çince'nin akıcı şekilde konuşulabileceğini, yazılabileceğini ve Çince Yeterlilik Sınavı'ndan (HSK) geçilecek düzeye ulaşılabileceğini , programın öğretim kurumlarında ve kurslarda kullanılabileceği gibi, başta işadamları olmak üzere , Çince' yi kendi kendine öğrenmek isteyen herkesin ihtiyacını da karşılayabileceğini belirtilmektedirler.

İnteraktif Çince Seti'Nin Sunduğu Avantajlar

Metin Alıştırmaları yaparak , güncel yaşamla ilgili çok sayıda okuma parçasını okuyarak ve özenle hazırlanmış testleri çözerek , okuma ve sınavlara hazırlanma yeteneğinizi kendi kendinize geliştirebilirsiniz.

İstediğiniz harf veya kelimeyi yazarak görüntüleyebilir ve orijinal yazıyla karşılaştırarak hatalı yazınızı düzeltebilirsiniz. İstediğiniz harf veya kelimeyi telaffuz ederek ses dalgasını görüntüleyebilir ve orijinal ses dalgasıyla karşılaştırarak hatalı telaffuzunuzu düzeltebilirsiniz.

Yeni kelimeleri ve Türkçe anlamlarını görüntüleyebilir ve öğrenebilirsiniz. Yeni kelimeleri ve Türkçe anlamlarını Bilgisayar seslendirmesiyle öğrenebilirsiniz dinleme yeteneğinizi kendi kendinize geliştirebilirsiniz. Fon Müziği eşliğinde , Metin seslendirme ve taklit suretiyle , dinleme ve konuşma yeteneğinizi kendi kendinize geliştirebilirsiniz.Metin seslendirme ve canlandırma suretiyle , karşınıza çıkacak kişiyle konuşarak , dinleme ve konuşma yeteneğinizi kendi kendinize geliştirebilirsiniz. Rol değiştirmek suretiyle , karşınıza çıkacak kişiyle konuşarak , dinleme ve konuşma yeteneğinizi kendi kendinize geliştirebilirsiniz.
Deneme testi sırasında ekranda sınavın süresinin geri sayımı , Testi tamamladığınızda, "yanıtları göster" tuşuna tıklayarak doğru yanıtları görebilirsiniz. Karaoke Efekti"ni seçtiğinizde, okunuşun ilerleyişine göre okunan cümle ve rolün yazı renklerini değiştirebilirsiniz. Yazım Alıştırmalarında Renk ve Kalınlıkları ayarlayabilirsiniz . Ekran rengini Kırmızı , Pembe , Lacivert , Yeşil veya Mavi olarak ayarlayabilirsiniz. Fon müziğini 10 değişik müzikten tercih ederek ayarlayabilir veya kapatabilirsiniz .
(Tanıtım Bülteninden)Baskı Yılı: 2008


Dili: Çince (Mandarin)
Yayınevi: Gala Film ve Sanat Ürünleri

 

 

 

 

 

 

 

HOLLANDA

 

Süre:  45  dakika

Audio:  Türkçe /Çince

Özel Seçenekler:  Sahne seçenekleri - Fragmanlar

 

Son beş yüz yıl boyunca, birbiri ardına uygarlık tarihinin büyük sahnesine çıkan dokuz süper güçten; yüzölçümünün üçte biri hala deniz seviyesinin altında olan küçük Hollanda ; 17. yüzyılda en büyük deniz gücü , dünyanın ticaret merkezi, en zengin ve en kalabalık bölgesi olmuştu. Yıkıcı dalgaların denizin en sakin bölgelerinden yükselmesi gibi, tarihte de mucizeler en beklenmedik yerlerde kendini gösteriyordu. Hollanda halkının yükseliş hikayesi, gümüş rengindeki Ringa Balıklarına kadar uzanıyordu…

 

 

BÜYÜK  BRİTANYA  2

 

Süre:  45  dakika

Audio: Türkçe /Çince

Özel Seçenekler:  Sahne seçenekleri - Fragmanlar

 

Son beş yüz yıl boyunca, birbiri ardına uygarlık tarihinin büyük sahnesine çıkan dokuz süper güçten; Büyük Britanya’da, Sürekli denizaşırı yayılma ve sömürgelerle ticaret, ürün talebini artırıyor, dünyadaki gelişimin en ön safhasında İngiltere yer alıyordu Sanayinin hızlı gelişimi bu ada ülkesi için ne ifade ediyor, sanayi devrimi neden burada gerçekleşiyordu…

 

 

JAPONYA

 

Süre:  45  dakika

Audio:   Türkçe/Çince

Özel Seçenekler:  Sahne seçenekleri - Fragmanlar

 

Son beş yüz yıl boyunca, birbiri ardına uygarlık tarihinin büyük sahnesine çıkan dokuz süper güçten; Japonya ,150 yıl önce batılı sömürgecilerin güçlü gemileri ve topları karşısında büyük bir kurtuluş mücadelesi verirken, batıyı yakalamak üzere yeni bir düzen arayışına girecek, uzak doğuda batılı ülkelerin zorbalığından kurtulan ve başarıyla modernleşen ilk ülke olacaktı. Kendi kaderini tayin hakkı için verilen zorlu mücadeleden, dünyada söz sahibi bir ülkeye dönüşen Japonya’nın iniş çıkışlı yazgısını belirleyen etkenler neydi…

 

 

ABD

 

Süre: 45  dakika

Audio:  Türkçe /Çince

Özel Seçenekler: Sahne seçenekleri – Fragmanlar

 

Son beş yüz yıl boyunca, birbiri ardına uygarlık tarihinin büyük sahnesine çıkan dokuz süper güçten; Amerika Birleşik Devletleri’nin  yükselişiyle birlikte, hızlı gelişimin egemen olduğu çalkantılı bir yüzyıl yaşanacaktı.Bu dönem, yeni güçlerin dünya üzerindeki egemenliği, eski güçlerin elinden alacağı yepyeni bir dönem olacaktı. Öte yandan, bu ihtişamla birlikte Amerikan ekonomisi, öngörülemeyen bir dizi ciddi kriz de yaşayacaktı… 

 

 

 

İlk Baskı Yılı : 2008

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.