Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


İş ve Meslek Eğitimi-Zihin Yetersizliği Olan Bireyler İçin

İş ve Meslek Eğitimi-Zihin Yetersizliği Olan Bireyler İçin

İş ve Meslek Eğitimi-Zihin Yetersizliği Olan Bireyler İçin

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Eğiten Kitap

Standart Teslimat
04 - 10 Aralık
* 100 TL üzeri bedava!
  • 100 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9786057754257

Bu kitapta zihin ve gelişim yetersizlikleri olan bireylerin yetişkinlik dönemi özelliklerinden çalışma yaşamında gereksinim duyacakları konulara kadar pek çok konuya yer verilmiştir. Kitabın birinci bölümünde zihin yetersizliği olan yetişkinler ve özellikleri; ikinci bölü mde başarılı bir yetişkinlik dönemine hazırlanmanın ipuçları konuya giriş niteliğinde açıklanmıştır.

Üçüncü bölümde mesleki eğitime ilişkin temel kavramlar üzerinde durulmuş; dördüncü ve beşinci bölümlerde okul dönemi ve okul sonrası dönemde mesleki eğitim olanakları incelenmiştir. Altıncı bölüm ise kariyer eğitimi konusuna ayrılmıştır. Kitabımızın yedinci ve sekizinci bölümlerinde istihdam modelleri ile istihdam edilebilirlik becerileri üzerinde durulmuştur. Dokuzuncu bölümde istihdam edildikten sonra çalışma yaşamı konusu incelenmiştir. Onuncu ve son bölümde ise örnek bir mesleki eğitim uygulamasının kuruluş ve işleyişi açıklanmıştır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 144

Ebat : 15,5 x 23,5

İlk Baskı Yılı : 2020

Baskı Sayısı : 1. Basım

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.