Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


İstemenin Esrarı

İstemenin Esrarı

İstemenin Esrarı

10/10 - 3 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

MB Yayınları

Standart Teslimat
05 - 11 Aralık
* 100 TL üzeri bedava!
  • 100 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9786059976114

-İsteklerimizin Yüce Yaradan nezdinde kabul ve ret sebeplerini açıklıyor İstemenin Esrarı… Duaların etkisine dair pusula ilkeleri ortaya koyuyor.


 


-Dua nasıl makbul olur? Yetenek veya ihtiyaç diliyle, çılgınca, bilinçli, düzenli ve evrensel anlatımlarla nasıl dua güçlenir? Meleklerle yardımlaşmak, ilahi isimlere dayanmak, gıyabi dua desteği almak için neler yapılabilir? Şükürsüzlük, yılgınlık, hayalcilik, haset, zulüm, söz taşımak, şirk, sorumsuzluk, Yaradan’a güvensizlik, sabırsızlık ve hikmetsizlik duayı nasıl bozar?


 


-Bir çiçek tohumu hâl diliyle yüce Yaradan’dan yardım diler de, gökten gönderilen bir rüzgâr onu vadilere götürüp toprağa diker. Makbul dua arştan yetişip kalbimizi kanatlandıracak böylesi bir ilahi rahmet rüzgârı çağrısıdır. Gözyaşları eşliğinde arşı titreten samimi bir yakarışa karşılık, yüce yaradan âdeta kâinatı seferber eder.  Bazı büyük dualar, insanlık tarihinin değişmesine vesile olmuştur.


 


-Okuyucular şöyle yazdı: «Defalarca okumak ve okumak istiyorum. Kitabınızı okurken ne canımda can ne el ve ayaklarımda derman kaldı. Bu kitabı okuyunca kalbim manevi bir havayla doldu, taştı. Ancak bu kadar güzel bir anlatım olur.


(Tanıtım Bülteninden)

İlk Baskı Yılı : 2016

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

"İstemenin Esrarı"

Duanın ne demek olduğunu bu kitapla daha iyi kavradım. Bitmesini hiç istemediğim manevi atmosferlere götürdü bu kitap.

19.11.2016

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.