Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kadın Hastalıkları ve Doğum-Sorularla Öğrenelim Kitap 1

Kadın Hastalıkları ve Doğum-Sorularla Öğrenelim Kitap 1

Kadın Hastalıkları ve Doğum-Sorularla Öğrenelim Kitap 1

Yazar: Berna Dilbaz
Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786054477210

Değerli Sınav Adayları,
Günümüzde klasik eğitim yöntemler yerini kullanıcıya dost, daha etkin ve hızlı bilgi aktarımını sağlayan modern yöntemlere bırakmıştır. "Sorularla Öğrenelim Yöntemi” de bu modern yöntemlerden biridir.
Kadın hastalıkları ve doğum konusunda yazılmış temel kitaplar gerçekten çok önemli ve gerekli birer bilgi kaynağıdır. Bu kitapların klasik eğitim çerçevesinde okunarak veya not tutularak çalışılması birçok öğrenci veya sınav adayı için zaman alıcı ve hatta kimi zaman sıkıcı olabilmektedir. Kitabın TUS, yandal ve başasistanlık sınavına girecek meslektaşlarımızın yanı sıra kadın hastalıkları ve doğum alanında bilgilerini tazelemek isteyen tüm kadın hastalıkları ve doğum uzmanlarına yararlı olacağı düşüncesi ile yola çıktık. Hazırladığımız soru kitabında, kadın hastalıkları ve doğum alanında tanınmış temel "textbook”lardan yararlandık. Konu akışına uygun şekilde, kitabın ilgili bölümünü kaynak göstererek öğrenimi kolaylaştıracak sorular ve cevap anahtarları yanı sıra açıklamalar ve soru aralarına kısa bilgi notları yerleştirdik. Kitabın sonunda ise, öğrenim hedeflerine ulaşma derecesini ölçmek için cevap anahtarının metin sonunda verildiği deneme soruları yer almaktadır. Kadın hastalıkları ve doğum temel alanında yer alan konuların geniş bir yelpazede yer alması nedeniyle "Obstetrik”, "Onkoloji” ve "Reprodüktif Endokrinoloji” konuları ayrı kitaplarda yer almıştır.
Hazırladığımız "Kadın Hastalıkları ve Doğum: Sorularla Öğrenelim” serisinde yer alan kitapların kadın hastalıkları ve doğum alanındaki bilgilerinizi pekiştirmeye yardımcı olması ve çalışmalarınızı kolaylaştırması dileğiyle meslek yaşamınızda ve gireceğiniz sınavlarda baş arılar diliyoruz.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Sayfa Sayısı : 327

Ebat : 19,5 x 27,5

İlk Baskı Yılı : 2019

Baskı Sayısı : 1. Basım

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız