Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kadınsız Erkekler
Kadınsız Erkekler

Kadınsız Erkekler

Çevirmen: Ali Volkan Erdemir
Yayınevi : Doğan Kitap
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786050930979

Kadınsız Erkekler Kitap Açıklaması

“Bir kadını yitirmek, tüm kadınları yitirmek demek…”Doğan Kitap tarafından 2016 yılında yayımlanan Haruki Murakami’nin Kadınsız Erkekler adlı eseri, özlem, ihanet, ölüm, terk ediliş, vaz geçiş nedeniyle yalnız kalan birkaç erkeğin öyküsünün anlatıldığı bir hikaye derlemesidir.


 


“Bir gün sen de kadınsız erkeklerden olacaksın. O gün en ufak bir uyarı, küçücük bir ipucu vermeden; önsezi olarak hissettirmeden ya da içine doğmadan; kapını çalmadan, hiç beklemediğin bir anda seni bulacak. Bir köşeyi döndüğünde, aslında çoktan oraya varmış olduğunu anlayacaksın. Geriye dönmek mümkün olmayacak. O köşeyi bir kez dönünce, orası artık senin için mümkün olan tek dünya olacak. O dünyada sen kadınsız erkeklerden biri olarak anılacaksın."  


                                                                              Haruki Murakami – Kadınsız Erkekler adlı eserinden bir alıntı.


Sayfa Sayısı: 224

Baskı Yılı: 2016


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 165

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

İlk Baskı Yılı : 2016

Dil : Türkçe

Yorumlar 3
Geçmişi ve Belirsizlikleri Kucaklamakla İlgili Bir Kitap

Böylesi bir dünyada sesin tınısı da farklıdır. Boğaz kuruması da farklıdır. Saçın uzaması da farklıdır. Starbucks’taki görevlinin hizmeti de farklıdır… Sonrasında yeni bir kadınla karşılaşsan ve o kadın ne kadar harikulade bir kadın olsa da (hayır, ne kadar harikulade olursa o kadar çok ) sen o andan itibaren o kadınları yitirecek olmayı düşünmeye başlarsın… Sen açık renkli Acem halısısın, yalnızlık ise çıkmayan Bordeaux şarabının lekesi. Yalnızlığın Fransa’dan taşınmış, yaranın acısı Ortadoğu’dan gelmiştir. Kadınsız erkekler için, dünya çok geniş, keskin ve ağır bir karışımdır, tıpkı ayın arka yüzü gibi.

11.05.2021

Harika

Harika lakin Dünya görüşü açık bir insan değilseniz karakterlerin psikolojisini anlayamaz ve kitabı yarım bırakabilirsiniz. Kendinize güveniyorsanız okuyun. Ben çok beğenerek okudum.

07.02.2017

Hemen Okuyun

İçinde dev gibi hikayeler var. Yine olağanüstü kurgularla yazılmış. Küçücük cümleler; ama kocaman anlamlarla dolu içleri. Edebiyatta bunu yapabilen tek usta Murakami'dir...

11.02.2016

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.