Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Karanlık Lise 2

Karanlık Lise 2

Karanlık Lise 2

8/10 - 48 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Epsilon Yayınevi - Bestseller Dizisi

  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786051730103


"Ben uzun zamandır hiçbir şeyden emin olamıyorum. Bir sabah kalkıyorum, yaşamak istemediğimi düşünüyorum. Hayatta kaybettiklerin kazandıklarından fazlaysa yaşamanın ne anlamı var ki? En son ne zaman bir şeyi kazandığımı, en son ne zaman mutlu olduğumu hatırlamaya çalıştığım anda da..." derken gözlerim yine dolmuştu.

"... cevap hep sen oluyorsun,' dedim ve gülümsemeye çalıştım. Yanaklarımın üstünden süzülen gözyaşlarımı hissedince silmek için elimi kaldırdım. Tam yanağıma götürecekken Demir benden önce davrandı ve başparmağını yanağımda ve gözümün altında gezdirerek gözyaşlarımı sildi. Avucunu açtı ve başımı onun avucuna yaslamama izin verdi.

'İnsanlar tanıdım, yıldızlar gibiydi. Hepsi gökteydi, hepsi parlıyordu. Ama ben Güneş'i seçtim... Bir Güneş için, bin yıldızdan vazgeçtim.'
-Anonim-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 528

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon YayınlarıEditör : Meltem Erkmen

Yorumlar 5

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Mükemmel ötesi!!!

Gerçekten okunması gereken bir kitap.Başlarda olaylar o kadar acıklı olmasa da sonuna doğru gerçekten ağlatıyor.

23.08.2018

Okuyunnnnn !!!!

1. Kitapla pek alakası yok aslında. Olay bir anda polisiyeye dönüşüyor ama Demir ve Güneş'ten daha çok bahsediyor. Kitabı okurken ağlanacak bir şey olmadığını düşünseniz bile son 10 sayfada ağlamaya başlıyorsunuz.

02.04.2016

.

Gerçekten çok güzel bir kitaptı. Zaten birinci kitabını seveceğimi bildiğim için ikisini berababer almıştım. Tavsiye ederim güzel bir kitap.

22.02.2016