Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kavgam

Kavgam

Kavgam

Yazar: Adolf Hitler
Yayınevi :

Böğürtlen

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786058411586


"Eğer Kavgam'ı ciddiye alıp okusaydık, İkinci dünya savaşının çıkmasına engel olurduk!"
-Winston Churcill İngiltere Başbakanı-

Adolf Hitler, Doğu'nun sosyalizmine, Batı'nın kapitalizmine karşı kendi politik sistemi olan "Nasyonal Sosyalizm"i öne sürmüş ve kendi politik kuramlarını bu kitapta en ince ayrıntılarına kadar anlatmıştır. Bir süre cezaevinde kalan Hitler, kendi düşüncelerini yaymanın ve etrafında kitleler toplamanın en basit yolunun bir kitap yazmakla olacağını düşünmüş ve dört buçuk yılda kitabını tamamlayarak diktatörlüğü yolunda en büyük adımını atmıştır.

Ona göre I. Dünya Savaşı'nın kaybedilmesinin en büyük nedeni propaganda eksikliği idi. "Kavgam" bu eksiklikten bahsederken aslında Adolf Hitler'in en büyük propagandasını yapıyordu. "Tam metin" olarak sizlere sunulmuş bu kitap; Büyük Almanya ideasını ve saf Alman ırkını oluşturmak için bir zamanlar milyonlarca insanın hayatına mal olan bir diktatörün doğuş hikâyesidir.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 584

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Böğürtlen

İlk Baskı Yılı : 2016

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Çeviri

Çeviri olarak biraz sıkıntıları var gibi. Bazı kelimeler ağır bilinmedik türden seçilmiş. En azından bunların açıklamaları verilebilirdi. Bilmediğiniz kelimelere bakarken zaman kaybına yol açıyor. Bunun dışında soykırımın Hitler gözünden sebepleri açıklanmakta olan bir eser.

11.12.2016

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.