Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kavram Kütüphanesi - Şekilleri Öğreniyorum

Kavram Kütüphanesi - Şekilleri Öğreniyorum

Kavram Kütüphanesi - Şekilleri Öğreniyorum

3 + Yaş

Yayınevi :

Eğiten Kitap

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 2880000105510


Kavram Kütüphanesi seti içindeki Şekilleri Öğreniyorum kitabımız eğlenceli çizgi şekil tanıma, çizme, boyama, örüntü tamamlama etkinliklerinden oluşmaktadır.

Şekil kavramı okul öncesi çağı çocukların metamatiksel becerilerinin gelişmesinin en önemli parçalarındandır. Şekillerin tanıması ve daha karmaşık bütün içinde ayırt edilmesi becerisinin geliştirilmesi, şekil - uzay ve sezgisel algının gelişimi açısından da önemlidir. Bu nedenle Şekilleri Öğreniyorum kitabımızda okul öncesi dönem çocukları için oldukça basitleştirilmiş ve somut düzeye indirgenmiş etkinlikler kurguladık.

Şekilleri Öğreniyorum kitabı, setin içinde bulunan Sayı Tırtılı, Kavramları Kavrıyorum, Öykülerle Zıt Kavramlar, Çiziyorum Boyuyorum, Rengarenk adlı kitaplarımızı da destekleyecek etkinlikler içermektedir.
(Arka Kapak)Sayfa Sayısı: 60

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Eğiten Kitap

Sayfa Sayısı : 60

İlk Baskı Yılı : 2012

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız