Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kayıp İncil

Kayıp İncil

Kayıp İncil

Yüz Elli Yıllık Bir Sırrın Peşinden...

Yazar: Osman Aysu
Yayınevi :

İnkılap Kitabevi - Çağdaş Türk Edebiyatı Dizisi

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789751029188


Doğuda uzak bir köyün sırtlarındayız. Sarp kayalıkların ve uzak dağ yollarının ardında henüz kimselerin farkında olmadığı, fakat çok yakında dünyadaki tüm dengeleri değiştirecek, yaşanan çağı yeni bir boyutla alevlendirecek bir kavganın mücadelesi veriliyor; en son Süryani Kadim Cemaatlerinin elinde bulunan ve 1860larda aniden ortadan kaybolan, yepyeni bir İncilin kavgası

Amerikaya göç eden bir Süryaninin, Protestan rahiplere fısıldadığı yüz elli yıllık sır, romanın başkahramanı, yakışıklı MİT ajanı Oğuzun elinde yeniden canlanıyor.

Yeryüzünde, Kayıp İncilin yerini bilen tek insan olan Oğuzun yolu, bir jeolojik araştırma ekibinin güzel ve gizemli lideri Melisle Morkayalıklarda kesişiyor, ardından Rus, Yunan ve Amerikan istihbarat örgütlerine karşı nefes kesen bir serüvenin içine dalıyorlar.

Osman Aysu bizleri, Kayıp İncilin peşinden tarihin, ihanetin, aşkın, şiddetin ve politik oyunların iç içe geçtiği bir maceraya sürüklüyor.Sayfa Sayısı: 216

Baskı Yılı: 2010


Dili: Türkçe
Yayınevi: İnkılap Kitabevi

İlk Baskı Yılı : 2010

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.