Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kendi Gerçek Kuzey'ini Keşfet

Kendi Gerçek Kuzey'ini Keşfet

Kendi Gerçek Kuzey'ini Keşfet

Otantik Lider Olmak

Yazar: Bill George
Yayınevi :

Butik

Stokta Yok
 • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
 • Barkod: 9786059397063


Liderlik hakkındaki bu başyapıt, yaşam boyu size başarıyla rehberlik eden içsel pusulanız "Gerçek Kuzey"inizi keşfetmenizi sağlayacak. "Gerçek Kuzey"inizi takip ettiğinizde, hem bir lider hem de bir insan olarak potansiyelinizin tamamını kullanabilirsiniz.

Kendi Gerçek Kuzey'ini Keşfet, otantik bir lidere dönüşmenizi sağlayacak somut ve anlaşılır bir rehberlik sunuyor ve başarıya giden yol haritasını nasıl çizeceğinizi gözler önüne seriyor. Bu yolculuğa çıktığınızda, dünyanın dört bir yanından 101 liderin ilk elden hikâyesiyle karşılaşacak ve onların kendi "Gerçek Kuzey"lerini nasıl keşfettiklerini öğreneceksiniz. Bunlar arasında Warren Buffet, Howard Schultz, Paul Polman, Indra Nooyi, Arianna Huffington, Jack Ma, Michael Bloomberg ve Mark Zuckerberg gibi etkileyici olanlar kadar, Rajat Gupta ve Lance Armstrong gibi yollarını kaybedenler de anlatılıyor.

Liderliğinizin amacını bir kez keşfettiğinizde, içinizdeki gerçek lideri bularak otantik liderliğinizle başkalarına da ilham ve güç vereceksiniz. Kendi Gerçek Kuzey'ini Keşfet, bugünün karmaşık küresel dünyasında aşağıdaki yöntemlerle kendi "Gerçek Kuzey"inizin rotasında kalmanızı sağlayacak:

 • Kişisel farkındalık oluşturacaksınız.
  Değerlerinizi belirleyeceksiniz.
  Harekete geçmiş kabiliyetlerinizin "haz noktalarını" bulacaksınız.
  Kendi destek ekibinizi kuracak ve bütüncül bir yaşam süreceksiniz.
  Güçlendiren bir lider olarak yolculuğu "Ben"den "Biz"e çevireceksiniz.
  Küresel bir lider olacaksınız.

 • Kendi "Gerçek Kuzey"inizi keşfettiğinizde, dünyada bir fark yaratarak kalıcı bir miras bırakacaksınız.
  (Tanıtım Bülteninden)  Sayfa Sayısı: 376

  Baskı Yılı: 2016


  Dili: Türkçe
  Yayınevi: Butik

  İlk Baskı Yılı : 2016

  Dil : Türkçe

  Yorumlar 0

  Henüz yorum yapılmadı!

  x

  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.