Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kendi İşinizin Patronu Olun

Kendi İşinizin Patronu Olun

Kendi İşinizin Patronu Olun

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Pegasus

Standart Teslimat
20 Ağustos - 22 Ağustos
* 75 TL üzeri bedava!
  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • Barkod: 9786055360597


Alexander Hamilton, Walt Disney, Sean "Diddy" Combs, Sam Walton, Willie Mays ve Jerry Seinfeld'in ortak özellikleri nedir?

Onların hepsi iş dünyasına bir gazete satıcısı çocuk olarak başlamışlardır.
Gazete satan çocuklar ve kızlar ABD'nin yorulmak bilmez girişimci ruhunu simgelemektedir. Onlar gazeteleri almışlardır, satmışlardır ve dağıtmışlardır. Ve bunu tek başlarına, sıklıkla karanlıkta ve soğukta yapmışlardır ve onlar çocuktular.

Bu zekice hazırlanmış nükteli öyküde, bestseller iş kitapları yazarı Jeffrey J. Fox gazete satıcısı çocukların erken yaşta öğrendikleri derslerin gelecekte başarılı olmalarını nasıl sağladığını ortaya koymaktadır. Öykü Rain adlı New England'lı genç bir gazete satıcısı çocuğun bu işi yaparken iş dünyası hakkında öğrendiklerini ve kısa süre içinde nasıl en iyi gazete satıcısı çocuk olduğunu anlatmaktadır. Jeffrey Fox bir dizi nükteli ve sıklıkla dokunaklı kısa anlatımlarla "yağmur yağdıran" işletme derslerinin yalnızca bir gazete satıcısı çocuğa değil, iş dünyasında engeller ve mücadeleler yaşayan her ölçekte işletmeden kişilere uygulanabilir olduğunu ortaya koymaktadır. Rain gazete dağıtım güzergâhında çalışırken iş görüşmesi planlaması, on müşteri emri, müzakere yeteneği, inovasyon gerekliliği, çıkış stratejisi yaratmayı ve çok daha fazlasını öğrenmiştir. Bunlar Rain'in bir gazete satıcısı çocuk olarak temeli olmuştur. Kendi İşinizin Patronu Olun kitabında ayrıca "Kitap Okuyucusu" bölümünde okuyuculara pratik öğütler veren bir dizi işletme bilgisi bulunmaktadır.

"Ben Rain'i işe alacağım."
LARRY CULP JR., DanaherCarp CEO'su

"Rain iş dünyasının paha biçilmez bilgelik taşlarıyla süslenmiş çekici, merak uyandırıcı bir öykü sunuyor. Ben onu size, iş arkadaşlarınıza ve çocuklarınıza tavsiye ediyorum."
MARK SANBORN

"Bu küçük kitabı okumak bana bir gazete satıcısı çocuk iken ne kadar çok şey öğrendiğimi anımsattı." HERB HENKEL, CEO

"Jeffrey Fox'un kurgu şeklindeki ilk iş kitabı günümüz dünyasına yeni bir bakış açısı sunuyor. Kitap bize dürüst olmak, dayanıklı olmak ve mücadele için ayağa kalkmayı anımsatmaktadır."
CHRIS WIDENERSayfa Sayısı: 224

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

Sayfa Sayısı : 224

İlk Baskı Yılı : 2012

Dil : Türkçe

;

Yorumlar 1

akıcı

kişisel gelişim kitabı gibi,akıcı bir hikaye ve tavsiyeler silsilesi.

04.05.2012

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız