Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kısayol 2015 KPSS Ajandası Eğitim Bilimleri Modüler Set

Kısayol 2015 KPSS Ajandası Eğitim Bilimleri Modüler Set

Kısayol 2015 KPSS Ajandası Eğitim Bilimleri Modüler Set

Yazar: Komisyon
Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786055041717


KPSS'de istediği sonucu alamayan öğretmen adaylarına nedenini sorduk. Siz de KPSS'ye daha önce girdiyseniz lütfen kendinize bu soruyu sorun. Neden istediğiniz sonucu alamadınız? Bize gelen cevapların ortak noktası; konu fazlalığı ve zamanı iyi değerlendirememekti.

KPSS genel yetenek, genel kültür, eğitim bilimleri sorularının yanında artık öğretmen alan bilgisi testinin de eklenmesiyle geniş bir konu yelpazesini kapsıyor. Konuların fazlalığı ise zamanı iyi kullanmayı ve programlı çalışmayı zorunlu hâle getiriyor. Biz de Kısayol Yayıncılık olarak öğretmen adaylarına günü gününe çalışma programı hazırlayarak 30 günde eğitim bilimlerini bitirme fırsatı sunuyoruz.

Bu seti hazırlarken konuların en önemli noktaları ele alınmış, çeşitli kısaltmalarla konuların akılda kalıcılığı artırılıp çalışılması kolay hâle getirilmiş ayrıca örneklerle de pekiştirilmiştir. Günde bir ders için ayıracağınız 15-30 dakika sizlere yeterli olacak böylece aynı anda birkaç konuyu ve dersi çalışabileceksiniz. Sizin için özel olarak hazırlanan bu çalışma programını uyguladığınızda 30 günde eğitim bilimlerini eksiksiz çalışmış olacaksınız.

Unutmayın, geçen her gün vakit daralıyor. Zamanı az olanlar için kısayol çalışmaya devam ediyor.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 844

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Kısayol Yayıncılık

Sayfa Sayısı : 844

İlk Baskı Yılı : 2014

Dil : Türkçe

;

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız