Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kısayol KPSS 2017  Ajandası Genel Yetenek Genel Kültür Modüler Set

Kısayol KPSS 2017 Ajandası Genel Yetenek Genel Kültür Modüler Set

Kısayol KPSS 2017 Ajandası Genel Yetenek Genel Kültür Modüler Set

Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786055041779


KPSS'de istediği sonucu alamayan öğretmen adaylarına nedenini sorduk. Siz de KPSS'ye daha önce girdiyseniz lütfen kendinize bu soruyu sorun. Neden istediğiniz sonucu alamadınız? Bize gelen cevapların ortak noktası; konu fazlalığı ve zamanı iyi değerlendirememekti.
KPSS genel yetenek, genel kültür, eğitim bilimleri sorularının yanında artık öğretmen alan bilgisi testinin de eklenmesiyle geniş bir konu yelpazesini kapsıyor. Konuların fazlalığı ise zamanı iyi kullanmayı ve programlı çalışmayı zorunlu hâle getiriyor. Biz de Kısayol Yayıncılık olarak KPSS adaylarına günü gününe çalışma programı hazırlayarak 30 günde genel yetenek genel kültürü bitirme fırsatı sunuyoruz.
Bu seti hazırlarken konuların en önemli noktaları ele alınmış, çeşitli kısaltmalarla konuların akılda kalıcılığı artırılıp çalışılması kolay hâle getirilmiş ayrıca örneklerle de pekiştirilmiştir. Günde bir ders için ayıracağınız 15-30 dakika sizlere yeterli olacak böylece aynı anda birkaç konuyu ve dersi çalışabileceksiniz. Sizin için özel olarak hazırlanan bu çalışma programını uyguladığınızda 30 günde genel yetenek genel kültüre eksiksiz çalışmış olacaksınız.
Unutmayın, geçen her gün vakit daralıyor. Zamanı az olanlar için KISAYOL çalışmaya devam ediyor.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 1080

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Kısayol Yayıncılık

İlk Baskı Yılı : 2014

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.