Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kişisel Değil

Kişisel Değil

Kişisel Değil

Yazar: Ebru Gökçe
Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786051431109


Bu kitap uzun bir sürecin kısa notlarını içeriyor ve bir başucu kitabı niteliğinde. Çünkü içerik olarak yaşama dair pek çok alanı kapsıyor ve size değişik dönemlerde rehberlik edebilecek yapıda.

Malum hayat bu! Her dönemde farklı renklerle ve sorularla karşınızda belirir. Yaşam bana göre hem düşünsel, hem spiritüel bir yapıya sahip olduğundan, kitapta da her iki alanda verilmiş yanıtlarla karşılaşacaksınız. Geneli rehberlik sunduğum insanlardan gelen mesajlara karşılık olarak verilmiş cevaplardan oluşturulmuş olduğundan, yelpazesi oldukça geniş.

Biz insanlar bazen içimizdeki yolda kısa kayboluşlar yaşarız. Kafamız çabuk karışır ve odağımızı hızlı yitirebiliriz. Ufacık bir duygu ya da düşünce bile yolu net görmemizi engelleyebilir ve aslında cevaplarını bildiğimiz soruları bile bazen çözümsüz algılayabiliriz. Böyle durumlarda okuduğumuz birkaç satırdan şifa bulabilme ihtimalimiz bu kitabı değerli kılabilecek en önemli nokta.
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 188

Baskı Yılı: 2013


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 267

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Kafe Kültür Yayıncılık

Sayfa Sayısı : 188

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız