Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kişiye Özgü Liderlik

Kişiye Özgü Liderlik

Kişiye Özgü Liderlik

Yazar: Ömer Uzun
Yayınevi :

Beyaz Yayınları

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789755991283


1992 yılından beri kuruluşlarda uygulanan kişisel gelişim, liderlik, kalite eğitimlerinde eğitmen, katılımcı, eğitimleri organize eden sorumlu rolünde bulundum. On altı yıllık bu yolculuğun önemli bir kısmı şu an olduğu gibi eğitmen olarak geçti.
Eğitimlerin etkili olmasının "öğretme ortamı" ile değil "keşfetme ortamı" ile mümkün olacağının bilincinde olarak, rolüm ne olursa olsun katıldığım her eğitimde öğrenme çıkardığım yaşantılar gözlerimler oldu.
Sizlerle bu kitapta paylaşmak istediğim, bir eğitmen olarak, bir katılımcı olarak veya eğitimi organize eden bir sorumlu olarak yaşadıklarımdan, gözlemlerimden, yorumlarımdan ve çıkardığım sonuçlardan oluşan bir "Liderlik Eğitimi" öyküsü.Sayfa Sayısı: 160

Baskı Yılı: 2008


Dili: Türkçe
Yayınevi: Beyaz Yayınları

Sayfa Sayısı : 160

İlk Baskı Yılı : 2008

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Özgün

Ömer Bey'in liderlik eğitimlerine de katılmış şanslı kişilerdenim. Kitap eğitimlerinin bir kesiti gibi. Kişisel gelişim kitapları arasında çok farklı bir kurgu yapısı var. Keyifle okuyacağınız ve olaylara farklı açılardan bakmanızı sağlayacak mükemmel bir kitap.

22.01.2014

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız