Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Koçluk

Koçluk

Koçluk

Etkilediği ve Etkilendiği Örgütsel Faktörler

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786056544378


Etkilediği ve Etkilendiği Örgütsel Faktörler

16 yılı aşkın süredir Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarında Sistem Geliştirme, Stratejik Planlama, Yönetim Organizasyon, İnsan Kaynakları ve Eğitim alanlarında yönetici olarak sorumluluk alan Selma Kalkavan'dan Koçluk üzerine kapsamlı bir çalışma...

"Koçluğunu teorik ve pratik olarak geliştirmek isteyen koçlar, organizasyonlarında koçluğu performans artışı için kullanmak isteyen profesyoneller, araştırmalarını desteklemek isteyen akademisyenler bu kaynaktan hem keyif alıp hem de çok beslenecekler."
- Özlem RODOSLU, The Performance Coach -

"Koçluk konusunu her yönüyle çok detaylı ele alan hem koçlar hem de kurumlar için çok zengin bir başvuru kitabı olmuş. Kitap içinde yer alan örnek olaylar ise koçluğun pratikte uygulanması ve sonuçları ile ilgili çok faydalı veriler ortaya koymaktadır."
- Bilge ÇETİN, Eczacıbaşı Holding, Liderlik ve Yönetici Geliştirme Programları'ndan Sorumlu Yönetici-

"Koçluk üzerine böylesi detaylı Türkçe bir çalışma, kurumlarında Koç Yöneticilerin sayısını artırmayı hedefleyen ama Türkçe kaynak bulmakta zorlanan biz İK Yöneticileri için de sürpriz bir hediye niteliğinde."
- Necla AKSOY, Mapfre Genel Sigorta, İnsan Kaynakları Direktörü-

"Koçların, yöneticilerin ve hatta her seviyeden profesyonelin okuması, anlaması ve kütüphanesinde bulundurmasını tavsiye ediyorum."
- Elif ŞANSAL, NetShip Yönetim Kurulu Üyesi-

"Koçluk konusundaki zengin içerik, paylaşılan modeller ve pratik uygulamalar ile göz dolduran bir eser olmuş. Uygulamaya yönelik tekniklerin anlatılması eserin kıymetini artırmaktadır."
-M. Selim DÜZGÜN, Genel Müdür Yardımcısı, İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Gelişim-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 176

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Artikel Yayıncılık

İlk Baskı Yılı : 2015

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Harika Bir Kitap!

Koçlukla ilgilenen herkesin mutlaka okuması gereken, teorik ve pratik bilgilerle dolu harika bir kitap. Bu alanla ilgilenen, takip eden ve kendini geliştirmek isteyen herkesin mutlaka okumasını tavsiye ederim.

18.08.2016

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.