Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kozmik Detoks Sağlıklı Diyet
Kozmik Detoks Sağlıklı Diyet

Kozmik Detoks Sağlıklı Diyet

Ruhsal ve Bedensel Arınma, Beden Temizliği

3/10 - 4 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Hayat Yayıncılık
Standart Teslimat
28 Ocak - 02 Şubat
* 125 TL üzeri bedava!
 • 125 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
 • Barkod: 9786055365462

Kozmik Detoks Sağlıklı Diyet Kitap Açıklaması


Dünyaca ünlü bilim adamı, Stratejik Araştırmalar Uzmanı, Kozmik Bilimci, Extrasens Ahmet Maranki; son 5 yıl süre zarfında, binlerce kilometre yol kat etmiş, yurt içi ve yurt dışında yaklaşık bine yakın görüntülü konferans vermiş, katıldığı televizyon programlarıyla, radyo ve yazılı medya aracılığıyla milyonlarca kişiye ulaşmış ve bir milyonu aşan kitap baskılarıyla da insanlığa hitap etmiştir.

İgleroterapist, Extrasens ve Biyoenerji uzmanı olan eşi Elmas Maranki ile "sağlıklı düşün, beslen, yaşa" felsefesi, günümüze mührünü vurmuş ve bir "bilinçlenme hareketi"ne dönüşmüştür.

Yazarlarımız, binlerce yıldır bilinen fakat son yüzyıllarda ekonomik kaygıların ön plana çıkışı ile unutturulan, "Kozmik Beden Temizliği-Detoks-Diyet ve Sağlıklı Beslenme, Ruhsal ve Bedensel Arınma"nın bütün pratik yollarını gösteren ve herkesin evinde rahatça uygulayabileceği metotları, bu kitapla hizmetinize sunmuştur.

Kozmik Bilim Ekibi; çağımızda salgın hâle gelen "obezite ve parazit gibi çözümsüz, kronik ve diğer rahatsızlıklardan" kurtularak, kalan ömrünüzü uzun ve kaliteli yaşamanızın yollarını "pratik ve uygulanabilir" olarak göstermek için bu eseri hazırlamıştır.

Bu kitap; mistik manada kader ömrünüzü değiştirip uzatmasa da kaliteli ve sağlıklı bir yaş almanın yollarını size gösterecek, herkesin elinde ve evinde bulundurması gereken bir el kitabı olacaktır.

Ahiret'te bizi kurtaracak bir eserimiz olmadığı takdirde, bu dünyadaki eserlerin öneminin olmadığı idraki ve bu kitabımızın da diğer kitaplarımız gibi insanlığa faydalı olması temenni ve duasıyla...

 • Kozmik Beden Temizliği (KBT)
 • Detoks
 • Diyet
 • Ruhsal ve Bedensel Arınma  Sayfa Sayısı: 328

  Baskı Yılı: 2012


  Dili: Türkçe
  Yayınevi: Hayat Yayıncılık

  İlk Baskı Yılı : 2012

  Dil : Türkçe

 • Yorumlar 1
  "Kozmik Detoks Sağlıklı Diyet"

  Hayatımda bir kitaba verdiğim paraya ilk defa acıdım. 2 sayfa bir şey yazıp 326 sayfa boyunca aynı şeyi tekrar edip durmuşlar, bazı yerlerde önceki sayfalarda yazılı olanları kopyalayıp sonraki sayfalara yapıştırmışlar. 20 sayfa boyunca kaplıcaların Türk ve İslam kültüründeki yeri ve önemi diye bir şeyden bahsetmişler (tarih kitabı sanki bu), Kur'an mucizesi diye dini konulara girmişler (din kitabı sanki). Ne olduğu belli değil kitabın. Sağlıklı beslenme ve yaşam konularında çok daha yetkin isimler var, bu kişilerin kitaplarını almanızı tavsiye ederim.

  17.04.2016

  x

  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.