Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kristaliz

Kristaliz

Kristaliz

Yayınevi :

Goa

Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786054353699


Metal sektöründe sanayici olduğum için; metaller, mineraller benim işimin bir parçası. Kristallere olan ilgim hobi olarak başladı ancak zamanla beni öyle değişik noktalara götürdü ki, benim için hobi olmaktan çıkıp araştırma konusu haline geldi. Doğal taşların, metallerin, minerallerin, insanlara ve çevreye yaydığı enerjileri araştırırken, astroloji, meditasyon, havas ilmi, prapsikoloji, kabala, şamanlık, ayurveda, kristalografi, feng shui, reiki, yoga gibi çeşitli inanış ve kişisel gelişim konuları üzerinde de araştırmalar yaptım ve gördüm ki:

Hayatınızda düzelmesini istediğiniz durumlar varsa, ruhsal dengesizlikler yaşıyorsanız, değişen yaşam şartlarına uyum sağlamakta zorlanıyorsanız, sağlık sorunları yaşıyorsanız, aradığınız aşka sahip değilseniz, aile hayatınızda mutsuzluklar yaşıyorsanız, eğitim ya da iş hayatınızda başarıyı yakalamak istiyorsanız, insanlarla iletişiminizde kendinizi doğru ifade etmekte zorlanıyorsanız, negatif enerjilerden çabuk etkileniyorsanız, kendinizi negatif etkilerden korumak istiyorsanız, yaşam kalitenizi yükseltmeyi seçtiyseniz bunu yapabilirsiniz! Biraz yardımla daha da kolay yapabilirsiniz.

Evrenin hazinesi olan kristaller size yardım için var. Çıkarın onları evrenin hazine sandığından, size yar ve yardımcı olsunlar. Yaşadığımız tüm olumsuzluklara karşı kaderi suçlamak pek de olgun bir davranış biçimi değil. Elbette yazgımız var, ancak seçeneklerimiz de var. Dualarınızın, dileklerinizin gerçek olması için, Yaradan karşınıza birçok fırsat çıkarır, onları seçecek ya da vazgeçecek olan da sizsiniz. Ama bunların hepsine, seçişlere ya da vazgeçişlere 'kader' de diyebilirsiniz… Siz bilirsiniz!

Seçilmiş kristallerinizle, renkleriniz, ışıltınız bol olsun... Sevgilerimle...Sayfa Sayısı: 160

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Goa

Sayfa Sayısı : 160

İlk Baskı Yılı : 2012

Dil : Türkçe

;

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız