Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kritik Enerji Güvenliği Projesi Sonuç Raporu (5 Cilt)

Kritik Enerji Güvenliği Projesi Sonuç Raporu (5 Cilt)

Kritik Enerji Güvenliği Projesi Sonuç Raporu (5 Cilt)

Yazar: Kolektif
Yayınevi :

USAK

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786054030620


USAK bünyesinde kurulan Enerji Güvenliği Araştırmaları Merkezi (EGAM), 2011 yılında kritik enerji altyapı güvenliği konusuna odaklanmış ve bir yıl süren proje çerçevesinde kapsamlı literatür taramalarının yanısıra, alan araştırmaları, çalıştaylar ve konferanslar serisiyle elde ettiği bilgiler ışığında, konunun dünyadaki ve Türkiye'deki genel durumunu belirlemiştir. Türkiye'de kritik enerji altyapı unsurları (KEAU) güvenliğini mercek altına yatırarak mevcut durumu tespit etmek, bu konuda farkındalık yaratmak ve sorunlar ile çözüm önerilerini kamuoyunun ve yetkili birimlerin dikkatine sunmak amacıyla bir çalışma yapılmıştır.

Nitekim, "Kritik Enerji Altyapı Güvenliği Projesi" adlı bu çalışmanın tüm boyutlarını ve detaylı sonuçlarını içeren bir rapor hazırlanmıştır. 12 yazar tarafından hazırlanan Kritik Enerji Altyapı Projesi Sonuç Raporu, 8 farklı il ve ilçede 30'dan fazla uzmanla yapılan görüşmeler, Haziran 2011'de yapılan uluslararası bir konferans ve farklı zamanlarda gerçekleştirilen dört çalıştay çerçevesinde oluşturulan titiz bir çalışmanın ürünü niteliğindedir. "Kritik Enerji Altyapı Güvenliği Projesi" kapsamında yapılan çalıştaylarda ve sahada gerçekleştirilen mülakatlarda ortaya çıkan görüşler ile literatürde saptanan farklı ülkelerdeki örnek uygulamalar doğrultusunda KEAU güvenliğinin arttırılması amacıyla öneriler de sunulmuştur.


Kutu İçerisinde 5 Cilt TakımSayfa Sayısı: 285

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: USAK

Sayfa Sayısı : 285

İlk Baskı Yılı : 2012

Dil : Türkçe

;

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız