Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Küçük Odada Serap

Küçük Odada Serap

Küçük Odada Serap

Yayınevi :

Goa

Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786054353224


“Görüyorum ki hiçbir şey aynı değil. Üstünde dikildiğim sokak bambaşka, yeni evler, ilk kez gördüğüm ağaçlar, kaldırımlar ve simalar. Hâlbuki ben değişmeyen bir şeyler arıyorum, iflah olmaz bir gezgin gibi “aynılığın” peşinden koşuyorum.

Bir zamanlar aynı sokakta, gecenin geç vakitlerinde, sessizliğin üşüten ürpertisi ve korkumu ilan eden ürkek adımlarla yürüdüğüm o günlerde her şey ne kadar farklıydı oysa.

Hepsinden öte, Serap vardı o zamanlar. Ama henüz erken, daha zaman var onu tanımanıza, yani tamamen konumuzun dışında birisi değil Serap. Aslında içinde, hem de en görünür yerde, ortada, konunun göbeğinde kurulmuş oturuyor. Her şey onun çevresinde dönüyor çünkü. İzin verirseniz ben gizemli bir havaya bürünmek istiyorum. Kol kola arşınlayacağımız bu çetrefilli yollarda dostluğunuza ve hoşgörünüze sığınıyorum.

Biliyorum ki nasıl olsa bütün olaylar gözünüzün önünde cereyan edecek ve siz de benimle birlikte Serap'ı yaşayacaksınız; küçük odadaki Serap'ı.”Sayfa Sayısı: 424

Baskı Yılı: 2010


Dili: Türkçe
Yayınevi: Goa

Sayfa Sayısı : 424

İlk Baskı Yılı : 2010

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız