Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Küçük Yatırımcı

Küçük Yatırımcı

Küçük Yatırımcı

Yayınevi :

Scala Yayıncılık

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786054650101


"Türkiye, gerçekten kavram kargaşası yaşıyor.. Mustafa Öztürk ilk kitabını "küçük yatırımcılar" için yazmış.."Amatör yatırımcılar", "amatör kumarbazlar", "küçük kumarbazlar" da denilebilir.. "Koşeyi dönmek" isteyen bir sürü adam olunca ve bunu süratle yapmak isteyince kaçınılmaz sonla karşılaşmak uzun zaman almıyor.. Türkiye bu konuda esasında çok büyük ve vahim bir örnek.. İnsanlarımız son 25 yılda borsaya hangi tarihte, hangi kademeden girmiş olurlarsa olsunlar (alıp tutmak kaydıyla) bugün kendi çaplarında bir "servet"in sahipleri olurlardı.. Ancak geldiğimiz noktada maalesef bunu söylemek mümkün değil.. Sevgili Mustafa'nın bu kitabı umarız bilinçlendirme açısından bir başlangıç olur.. Bir borsacı için "bizden" birinin yazdığı harika bir el kitabı.. Sadece tebrik ediyorum.. Ve daha mükemmellerini yapacağına eminim."
Nasrullah AYANSayfa Sayısı: 156

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Scala Yayıncılık

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Borsaya ilk adım kitabı

Borsaya girmeyi düşünüyordum ve internetten biraz araştırma yapınca hala bir aracı kurumda kıdemli yatırım danışmanı olarak çalışan yazarın kitabıyla tanıştım ve benim gibi borsaya yeni başlayanlar için çok yararlı bir kitap olduğunu anladım. Borsaya bir kaç sayfa okumadan başlamayayım diyenler için tavsiye ederim. Keyifli okumalar.

08.04.2014

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız