Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kutsal İsyan 1
Kutsal İsyan 1

Kutsal İsyan 1

4/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Tekin Yayınevi - Hasan İzzettin Dinamo Dizisi
Standart Teslimat
23 Ocak - 28 Ocak
* 125 TL üzeri bedava!
  • 125 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9789754780512

Kutsal İsyan 1 Kitap Açıklaması


Sadrazamın İstanbul'dan gönderdiği telgrafta İstanbul'da bulunmanız uygun olur. demesi ne demekti? Demek ki İstanbul bir ana-baba günü yaşıyordu. Kıyıda köşede aklmış aklı başında kişilerin payitahtta bulunması gereken günler gelip çatmıştı. Talat Paşa'nın harf kabinesi, düşeliberi en önemli ikinci olay, İzzet Paşa kabineyle de kabinesini güçlendirmişti.Bundan sonra iktidar, karanlıkta nöbet bekleyen karanlık zümrelerin, hırsların, belki de gerçek yurt düşmanlaının eline geçecekti. İzzet Paşa, son namuslu sadrazam sayılabilirdi. Rauf bey, Fethi bey gibi kaliteli hürriyetçi ve yurtsever arkadaşlarıyla birlikte büyük bir iyiniyetle de kabinesini güçlendirmişti.Sayfa Sayısı: 592

Baskı Yılı: 2000


Dili: Türkçe
Yayınevi: Tekin Yayınevi

İlk Baskı Yılı : 2000

Dil : Türkçe

Yorumlar 1
Mutlaka okunmalı

Tüm ciltlerini okudum, bu ülke nasıl zorluklarla kurulmuş gerçekten öğrenmek istiyorsanız mutlaka okumalısınız. Üstelik her bölgede yaşananlar kendi başına kitap/film olacak nitelikte güzel.

09.09.2014

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.