Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Liderlik Yönetim Yöneticilik

Liderlik Yönetim Yöneticilik

Liderlik Yönetim Yöneticilik

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786055027230


Bu kadar genç yaşta yönetim anlayışını kavramış, kısa ve öz ifadelerle ifade etmiş etkin bir lider Aybars Öztuna. Kitap da hem okunabilirlik açısından, hem yaşama dair önemli noktalara değinmesi bakımından hem de yönetim açısından çok önemli ve değerli.
-Sinan Kızıldağ-
-Vodafone İcra Kurulu Başkan Yardımcısı-

Günümüz gençliğinin zamanlarının çoğunu internet ve cep telefonlarında vakit geçirdiği bu dönemde yazarlık gibi erdemli bir duruş göstermesinden dolayı ve yazdığı bu kitaptaki konuyu büyük bir ustalıkla ele aldığı için Aybars Öztuna'yı çok tebrik ediyorum. Günümüzde bu konu bazında yazan ve başarılı olan az sayıda yazar var. Fikirleriyle ileriye yönelik düşünen ve bunu kaleme alabilen az sayıda kitap okudum. Yazılan bu kitapla ileride çok iyi yerlere geleceğini gösteriyor yazarımız. Başarılarının devamını diliyorum.
-Mustafa Yurdabak-

-Başbakanlık Özelleştirme Dairesi Uzmanı-
Genç bir liderin perspektifinden, insanlığı merkeze alıp; yönetim ve yöneticiliğe, liderliğe yeni nesil, samimi, saf, inançlı bir ifadeyle yeni bir bakış açısı kazandırmış.
-Alper Akman-
-TUSİAD Yönetim Kurulu Üyesi-

'Liderlik Yönetim Yöneticilik' adıyla önüme gelen bu çalışma konusunda aklımdan geçen ilk düşünce; bu kadar geniş boyutlu bu üç farklı konunun nasıl olup da bir başlık altında incelenip yorumlanarak bir sonuca varılacağı oldu. Ancak Aybars Öztuna gibi çok genç bir yazar tarafından kaleme alınan kitabı okudukça, bunca tecrübe ve deneyimime rağmen, konunun ne denli doğru, düzgün ve dengeli şekilde anlatılıp yorumlanarak okuyucuya özgün mesajlar aktarıldığını tespit ettim. Bu nedenle, genç yaşta bu denli güzel bir çalışmaya imza atan genç yazar arkadaşım Aybars Öztuna'yı gönülden tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
-Kayhan Ünal-
-TMO Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi-

Sayfaları çevirdikçe 1000 parçalık bir yapbozun şekillendiği, kelime ve terimlerin anlamlı bir şekilde yönetim kavramı ile ilişkilendiği bir eser olmuş. Yalın ve samimi bir dille ve günlük yaşamdan benzetmelerle yönetim kavramına yeni bir bakış açısı getiren bu kitabın lise çağındaki genç bir yazar tarafından kaleme alınmış olması büyük bir başarı. Aybars Öztuna'nın ilerleyen süreçte yazarlık serüveninde ilerleyeceğini ve Türkiye'mizin önde gelen şahsiyetlerinden biri olacağına inanıyorum.
-Kağan Kalınyazgan-
-TÖDER Başkan Yardımcısı, Yüce Okulları Yönetim Kurulu Başkanı-
Yazarımız kaleme aldığı bu eserle "liderlik" kavramını yaşamın içinden önerilerle bizlerle paylaşırken "lider doğulur mu yoksa olunur mu?" sorularının yanıtını da vermiştir bizlere. Aybars Öztuna, dünyanın sizin gibi iyi kalpli, vizyon sahibi ve çalışkan liderlere ihtiyacı var.
-Saadet Roach-
-Eaquals Denetmeni, Nesibe Aydın Okulları Genel Müdürü-

Başarı aslında genel 'başarı' kriterlerinden ayrışarak bir fark yaratmakla yakalanıyor. Bu denli genç bir yazar bu farkı çoktan yaratmış gibi. Bu kitapta nasıl iyi bir lider ya da yönetici olunacağına dair bir reçete sunmuyor. Daha çok tüm samimiyetle doğru sorular soruyor. Asıl mesele de hazır cevaplardan çok doğru zamanda doğru sorular sormak değil midir?
-Serap Dedeoğlu-
-TMMOB İMO Genel Sekreter Yardımcısı-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 144

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yakın Plan Yayınları

Sayfa Sayısı : 144

İlk Baskı Yılı : 2016

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız