Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Lulu'nun Serüvenleri

Lulu'nun Serüvenleri

Lulu'nun Serüvenleri

Yayınevi :

Butik

Stokta Yok
 • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
 • Barkod: 9786055524814


Önce "insan" olmasını istediğimiz çocuklarımız...

Dünyanın en ünlü kişisel gelişim yazarlarının çocuk kitapları Türkiye'de!

Lulu'nun Serüvenleri

Çocukların özgüvenini ve cesaretini inşa etmeye yönelik üç öykü:

 • Lulu ve Karınca: Bir Sevgi Mesajı
 • Lulu ve Ördek Kardeş: Ayna Çalışmasını Öğrenmek
 • Lulu ve Karanlık: Korkuları Fethetmek


  Bu üç öykü günümüzün çocuklarına güçlü bir özgüven ve cesaret duygularıyla yetişmelerinde yardım etmek için yazılmıştır. Yetişkinler olarak çocukların bizim çocukluğumuza kıyasla çok daha fazla sorunla başa çıkmaları gerektiğini bazen unutuyoruz. Şimdiki çocukların sürekli seçim yapmaları gerekiyor, sürekli dünyanın ne kadar kritik durumda olduğuna ilişkin haberlerle bombardıman ediliyorlar. Çocukların bu mücadeleleri nasıl verdikleri kendileri hakkında gerçekten ne hissettiklerinin doğrudan yansımasıdır. Bir çocuk kendisini ne kadar sever ve kendisine ne kadar saygı duyarsa, doğru seçimleri yapması da o kadar kolaylaşır.

  Ebeveynler olarak çocuklarımızın bağımsızlık, güç duygularını geliştirmelerini ve bugünün dünyasının dönüşmesinde bir farklılık yaratabileceklerine inanmalarını sağlamamız gerekir.

  Kendinizi ve çocuğunuzu besleyin. Unutmayın, kimse "kusursuz çocuğa" ya da "kusursuz veliye" sahip değildir. Bazı yanlış seçimler yapılmıştır. Unutmayın ki hepimiz bir ara bu seçimleri yaparız. Bu öğrenme ve büyüme sürecinin parçasıdır. Çocuğunuzu koşulsuz sevin ve en önemlisi, kendinizi koşulsuz sevin. Sonra da mucizeleri izlemeye başlayın.  Sayfa Sayısı: 104

  Baskı Yılı: 2016


  Dili: Türkçe
  Yayınevi: Butik

  İlk Baskı Yılı : 2012

  Dil : Türkçe

 • Yorumlar 0

  Henüz yorum yapılmadı!

  x

  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.