Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Makro ve Mikro Ekonominin ABC'si

Makro ve Mikro Ekonominin ABC'si

Makro ve Mikro Ekonominin ABC'si

Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786054484201


Elinizdeki kitabın ilk amacı; en az kelime kelime ile en fazla bilgiyi, iktisadi analiz çerçevesinde öğrencilerin ve okuyucuların öğrenmelerini sağlamaktır. Kitabımızın adını bu nedenle Makro ve Mikro Ekonominin ABC'si koyduk.

Kitabın ikinci amacı; öğrencilerin gerek derslerinde gerekse mezuniyet sonrası gireceği çeşitli kurum sınavlarında temel konuları kısa sürede tekrar etmelerini sağlamaktadır.

Kitabın üçüncü amacı ise ekonomi konularına ilgi duyanların, iktisadi analizin temel konularını kolayca öğrenmelerini sağlamaktadır.

Kitabın bir diğer amacı da makro ve mikro ekonomi derslerini yürüten değerli öğretim üyesi meslektaşlarıma hem derse hazırlanırken hem de dersi anlatırken, kendi anlayışlarına uygun ilave ve genişletmeleri yapma olanağını vermektir.
(Önsöz'den)Sayfa Sayısı: 127

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Ezgi Kitabevi Yayınları

Sayfa Sayısı : 127

İlk Baskı Yılı : 2014

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız