Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Markanızı Nasıl Pişirirsiniz?

Markanızı Nasıl Pişirirsiniz?

Markanızı Nasıl Pişirirsiniz?

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

CEO Plus

  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • Barkod: 9786050934267


Yemek yapmayı seviyorsanız, kendi markanızı yaratmayı daha çok seveceksiniz.

Bu rehber kitap pazarlamanın en zor konularından markalaşmayı daha önce hiç olmadığı kadar kolay anlaşılır bir dille anlatıyor.

SWOT analizini "mücver" yemeği ile anlatan ilk kitap.

Kadın girişimcilere yönelik yazılmış, alanında bir ilk olan bu marka yaratma kitabında ihtiyacınız olan tüm tarifleri bulabilirsiniz.

Fikirleriniz, hayalleriniz boşa gitmesin!

Bir gün, geçmişe bakıp "keşke deneseydim" demenizi istemiyorum. Ben, hayallerine şans veren, deneyen, üreten, mutlu kadınların sayısının artmasını istiyorum. Bunu başarmanın da tek yolu var: Birbirimize yardım etmek! Bu yüzden bir tasarımcı ve pazarlama uzmanı olarak 15 yıldır Amerika'da ve Türkiye'de edindiğim bilgi ve tecrübeleri, kendi işlerini kurmak isteyen kadınlara aktarmak ve onların mutlu kadınlar olmasına katkıda bulunmak için bu kitabı yazdım.

İnanıyorum ki, bir ülkenin kadınları ne kadar mutlu olursa, o ülke de o kadar mutlu olur. Bir şeyleri değiştirebiliriz ve bunun için bir yerden başlamamız gerekir. Bu kitap sizin seçtiğiniz başlangıç olabilir!
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 280

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: CEO Plus

Sayfa Sayısı : 280

İlk Baskı Yılı : 2016

Dil : Türkçe

Yorumlar 2

Harika

Mutlaka okunmalı ve referans kitabi olarak da ulaşabileceğiniz bir köşede itina ile saklanmalı.

23.12.2016

Eğlenceli bilgi

Emek verilerek hazırlandığı belli olan, bir fikri hayata geçirmenin yollarını eğlenceli bir anlatımla veren bir kitap. Okurken harekete geçmek istiyorsunuz. Hem okumak hem başkalarına armağan etmek için ideal. Teşekkür ederiz.

22.12.2016