Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Markethink Ya Da Farkethink: "Deneyimsel Pazarlama ve Duyusal Markalama"

Markethink Ya Da Farkethink: "Deneyimsel Pazarlama ve Duyusal Markalama"

Markethink Ya Da Farkethink: "Deneyimsel Pazarlama ve Duyusal Markalama"

Yazar: Uğur Batı
Yayınevi :

İyi Yayınları

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786056274008


Gözümüz rengi ve formu, kulağımız sesi, dilimiz tadı, burnumuz kokuyu ve parmaklarımız dokuyu algılamamızı sağlar. Bugünün uzaktan iletişim teknolojisi henüz gözümüzü ve kulağımızı besleyebilen yeteneklere sahip olmasına rağmen onun kitlesel yanı hepimizin işini kolaylaştırıyordu. Oysa üç duyunun devre dışı kaldığı, diğer ikisinin ise ancak aracı medyumlar yoluyla alıcı pozisyonuna geçtiği bir iletişim holistik bir algı yaratamazdı. Duyusal markalama, hem tüm duyuları aynı anda harekete geçiren hem de temasın sağladığı sıcaklığı keyifli bir deneyime dönüştüren imkânlarla konvansiyonel yaklaşımların eksikliğini ve yetersizliğini gözler önüne seriyor. Uğur Batı, bir iletişim profesyoneli olarak elde ettiği birikimi bir akademisyen uzmanlığı ve duyarlılığıyla harmanlayarak bu alanda yepyeni ufuklar açıyor hepimize. Selim Tuncer (Genna MCG Ajans Başkanı)Sayfa Sayısı: 350

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: İyi Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2012

Dil : Türkçe

Yorumlar 2

Temel bir başvuru kitabı...

Kitabı pazarlama, satış, tüketici davranışı ve pazarlama iletişimi ile ilgilenen ve insanların nasıl ikna edilebileceğini merak eden işletmeciler, işletme, yönetim, psikoloji, uluslararası ilişkiler ve siyaset alanında lisans ve yüksek lisans seviyesinde öğrenciler için temel bir başvuru kitabı olarak okunmasını önemle tavsiye ederim.

12.06.2014

Vizyon yönetimi için ideal

Başarılı bir kitap. Hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz bilgiler içeren çok faydalı bir kitap. Sadece pazarlama değil, vizyon yönetimini de öğreneceksiniz.

09.06.2014

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.