Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Matematik Gezegeni 1.Sınıf 10 Sayı

Matematik Gezegeni 1.Sınıf 10 Sayı

Matematik Gezegeni 1.Sınıf 10 Sayı

Yayınevi :

Odtü Eğitim

Stokta Yok
 • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
 • Barkod: 9786059856270


Matematik Gezegeni dizisi, MEB matematik programlarının öngördüğü kazanımlar doğrultusunda, ünitelendirilmiş yıllık planlara uygun olarak hazırlanmıştır. Ölçme ve değerlendirme tekniklerine uygun alıştırma ve pekiştirme çalışmaları ile her sayı sonunda çoktan seçmeli sorulara da yer verilmiştir.

ODTÜ Geliştirme Vakfı Eğitim Hizmetleri A.Ş. ve ODTÜ Geliştirme Vakfı Yayıncılık ve İletişim A.Ş.'nin işbirliği çerçevesinde, Matematik eğitiminde uzman yazarlarca hazırlanan Matematik Gezegeni dizisi, ilköğretim öğrencilerine Matematiği öğretirken sevdirmek, onları düşündürürken eğlendirmek ve öğrencilerin Matematiğe ilgilerini arttırmak amacıyla hazırlanmış olan bir matematik dizisidir.

 • Dizi, MEB matematik programlarının öngördüğü kazanımlar doğrultusunda ve çoklu zekâ kuramına uygun olarak hazırlanmış olup, çocuklarımızın çok sevdiği "Hem Eğleniyorum, Hem Öğreniyorum" etkinlikleri ile zenginleştirilmiştir.


 • Uygulamalı öğrenmenin önemi göz önünde bulundurularak dizinin kitaplarında çok sayıda örnek ve problemlere yer verilmiş, her sayının sonuna değerlendirme testleri ve pekiştirme çalışmaları eklenmiştir.


 • 4 + 4 + 4 eğitim sistemine göre hazırlanmış ve yeni konularla zenginleştirilmiş Matematik Gezegeni dizisinin her sayısı, matematik programında öngörülen ünitelendirilmiş yıllık planlara uygundur.

 • (Tanıtım Bülteninden)  Sayfa Sayısı: 11

  Baskı Yılı: 2016


  Dili: Türkçe
  Yayınevi: Odtü Eğitim

  Sayfa Sayısı : 11

  İlk Baskı Yılı : 2006

  Dil : Türkçe

  Yorumlar 0

  Henüz yorum yapılmadı!

  x

  İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız