Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Melekler Korusun

Melekler Korusun

Melekler Korusun

7/10 - 6 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Filiz Karaman
Yayınevi :

Epsilon Yayınevi - Bestseller Dizisi

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9789944826358


Shirley, Goodness ve Mercy, meleklerin işlerinin asla bitmeyeceğini bilirler; hele yılın en güzel dönemi olan Noel'de. Yardımcı melekleri Will'i de kanatlarının altına alırlar ve New York'ta Times Meydanı'ndaki eğlenceleri izlemek için yola koyulurlar. Will, gece yarısı kalabalığın arasında tek başlarına duran iki yabancıyı fark ettiğinde, bunun yardım eli uzatmak için en uygun zaman olduğuna karar verir.

Lucie Ferrara ve Aren Fairchild, yılbaşı gecesi Times Meydanı'nda kazara olmuş gibi görünen çarpışmalarının ardından tanışırlar. Birbirlerinden hemen hoşlanırlar ve pek çok ortak yönlerinin olduğunu fark ederler. Ama kaderin cilvesi onları bir araya gelmeleri kadar hızlı bir şekilde ayırır. Lucie ve Aren'in birbirleriyle iletişime geçmeleri mümkün görünmemektedir artık.

Tabii eğer bir mucize gerçekleşmezse...

Eğlenceli ve romantik bu romanda Debbie Macomber uzun zamandır özlemini çektiğiniz bir aşka tanıklık etmenizi sağlayacak.


"Macomber'ın karakterlerine hayran olmamak olanaksız. Söz konusu özel bir mekan ve asla unutulmayacak karakterler yaratmak olduğunda, kimse Macomber ile boy ölçüşemez."
Bookpage


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 232

Baskı Yılı: 2013


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 139

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2013

Sayfa Sayısı : 232

Dil : Türkçe

Yorumlar 3

eh işte

Debbie Macomber' ın diğer kitapları güzeldi ama bu çok sıkıcıydı. Zaman kaybı denilebilir.

12.06.2013

masalımsı..güzel:)

Debbie Macomber okurlarına yine harika bir hikaye ile gelmiş... Bir solukta okudum ve yakınlarıma da hemen tavsiye ettim.. Bende terapi etkisi yaptı bu kitap.. Yani okuduktan sonra rahatlık ve huzur buldum.. Güzeldi:)))

14.05.2013

EĞLENCELİ

DEBBİE MACOMBER'IN KÜÇÜK MUCİZELER DÜKKANINDAN SONRA SATIN ALDIĞIM İKİNCİ KİTABI OLDKÇA EĞLENCELİ BİR KİTAP.
BAŞTA BU MELEKLER NE  BÖYLE DEYİP AKMAYACAK MI DERKEN ASLINDA ONLARIN VARLIĞIYLA DİLEKLERİMİZİN OLDUĞUNUNDA FARKINA VARMAMIZI SAĞLIYOR.
ZAMAN DİLİMLERİNDE DAHA SONRA KARŞILAŞACAK OLAN İKİ İNSANI ÖNCEDEN KARŞILAŞTIRAN VE İŞLERİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞAN MELEKLERİN HİKAYESİNİ BÜYÜK BİR MERAKLA OKUYACAKSINIZ.

10.05.2013