Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Morton İnsan Anatomisi
Morton İnsan Anatomisi

Morton İnsan Anatomisi

10/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Standart Teslimat
23 Ocak - 28 Ocak
* 125 TL üzeri bedava!
  • 125 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9789756266359

Morton İnsan Anatomisi Kitap Açıklaması


Anatomi eğitiminde görsel kaynakların ve özellikle atlasların önemi büyüktür. Özellikle insan anatomisi dersi alan Sağlık Bilimleri Öğrencileri için teorik bilgi yanında görsel kaynakları takip etmek gereklidir. Anatomi atlaslarından yararlanmak sadece öğrencilik sürecinde değil aynı zamanda meslek hayatında ve özellikle cerrahi branşlarda çalışma hayatı süresince kullanılacak bir kaynak olarak değerlendirilmiştir.
Bu amaçla Tıp Fakülteleri, Diş Hekimliği Fakülteleri ve Sağlık Bilimleri Fakülteleri'nin değişik bölüm öğrencilerinin eğitimlerine faydalı olacağı düşüncesi ile Morton Anatomi Atlası Türkçe'ye çevrilmiştir.
Çevirilerde anatomik terimler Terminologia Anatomica (1998)'ya ve burada bulunmayan terimler ise Nomina Anatomica'ya göre kullanılmıştır.
Eğitime katkı sağlayacağını düşündüğüm bu eserin düzeltmelerine yardımcı olan bölümümüz öğretim elemanlarına, Nobel yayıncılık yetkililerine ve çalışanlarına teşekkürü bir borç bilirim.
Bu atlasın tüm öğrencilere ve faydalanacak kişilere yararlı olması dileklerimle.

-Prof.Dr. Mustafa Büyükmumcu-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 267

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Nobel Tıp Kitabevleri

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.