Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Mühr-ü Kalp

Mühr-ü Kalp

Mühr-ü Kalp

Zehr'i Bal'ın İkinci Kitabı

Yazar: Sezgin Irmak
Yayınevi :

Portakal

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786059696142

"Cenneti dışarıda arama, o senin 'Aşk' ile yanan yüreğinde saklı!"

Aşk... Tarih... Polisiye... Yine hepsi bir arada!

Güneşini bekleyen bir aşkın umudu, anlaşılan gerçeklerle yeniden filizleniyor...
Hamza'nın yaşadığını öğrenen Gülpare'nin tekrar çarpmaya başlayan safderun yüreği, onları bir araya getirmemekte direnen feleğin oyunları, Osmanlı'yı ve bu aşkı yakmaya çalışan isyanın içinden yükselen başka bir isyanın kıvılcımları...

İhanet ateşi kaldığı yerden, bu sefer daha güçlü şekilde yükselerek baş gösteriyor!

Kadı Rauf Efendi, İbrahim Paşa, Kor Cevat, Rıfkı, Hamza, Gülpare, Semiha Hanım ve hiç beklenmeyen yeni isimler… Tuzaklarla dolu düğün gecesinde silahlar isyancılara değil, Kadı Rauf Efendi ve ailesine çevrildiğinde tüm gerçekler su yüzüne çıkacak mı?
Dahası Hamza ve Gülpare'nin aşkına uzatılan her ateş, bu aşkı yeniden alevlendirebilecek mi?

Sezgin Irmak'tan soluk soluğa okuduğunuz Zehr-i Bal serisinin bu güçlü ve heyecan verici ikinci kitabı Mühr-ü Kalp, yüreğinize dokunmayı vadediyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

İlk Baskı Yılı : 2016

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Harika bir roman..

Soluk soluğa okuduğumuz Zehr-i Bal serisinin yine soluk soluğa okuyacağımız, tadı damakta kalacak heyecan verici ikinci kitabı Mühr-ü Kalp.. Aşk, tarih ve polisiye yine bir arada.. Osmanlı Döneminin çalkantıları,komploları ve bu arada filizlenip büyümeye çalışan bir sevda.. Kadı Rauf Efendi, İbrahim Paşa, Kor Cevat, Rıfkı, Hamza, Gülpare,  Semiha Hanım  ve hiç beklenmeyen diğer karakterler.. Kesinlikle okurken kendinizi o devri yaşarken bulacağınız harika bir kitap. 👏👏

12.11.2016

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.