Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Nasreddin Hoca İle Okuma Yazma Öğreniyorum Eğitim Seti - 4+4+4 Eğitim Sistemine Uygun

Nasreddin Hoca İle Okuma Yazma Öğreniyorum Eğitim Seti - 4+4+4 Eğitim...

Nasreddin Hoca İle Okuma Yazma Öğreniyorum Eğitim Seti - 4+4+4 Eğitim Sistemine Uygun

Yazar: Kolektif
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789750152375


Kolay ve Etkili İlkokuma Öğretimi İçin Aradığınız Herşey Bu Kutuda

Öğrenci Tam Set İçeriği
A- 1 adet İnteraktif Eğitim CD'si
B- 4 Adet Boyama ve Serbest Çizgi Çalışmaları Fasikülü
C- 1 Adet Düzenli Çizgi Çalışmaları Fasikülü
D -1 Adet Kes Yapıştır Çalışmaları Fasikülü
E -1 Adet e-a Sesleri Hazırlık ve Çizgi Çalışmaları Fasikülü
F-1 Adet Rakamlar Fasikülü
G -22 Adet Ses Fasikülü
H- 8 Adet Okuma Kitabı
(Toplam 30 Fasikül- 544 Sayfa)

Yeni İlkokul Müfredatıyla Tam Uyumlu 60-66 Aylık Öğrenciler İçin Genişletilmiş Çizgi, Boyama Çalışmaları ve Etkinlikler

Set İçeriği
A. İnteraktif Eğitim Cd si:
Okumak ve Yazmak Artık Çok Daha Kolay Ve Zevkli..
Nasreddin Hoca ile Okuma Yazma Öğreniyorum İlkokul 1. Sınıf Okuma Yazma Eğitimi CD'si Kendini ve kalitesini ispatlamış, aynı zamanda MEB ödüllü ilkokuma eğitimi yazılımı olma özelliğini de kazanmış bir "İlkokul 1. Sınıf Okuma Yazma Eğitim Programı " sunuyoruz sizlere. Yeni Müfradat Programına uygun olarak hazırlanan "Nasreddin Hoca ile Okuma Yazma Öğreniyorum İlkokul 1.sınıf ilkokuma Eğitimi"; bilgisayar oyunları, animasyonlar, müzikler ve çok çeşitli görsel materyaller eşliğinde bilgisayar destekli bir şekilde öğrencilere ilkokuma yazma öğretimini sevdirip,bu süreci başarıyla tamamlamalarını amaçlamaktadır.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı İlkokullarımızda uygulanmakta olan "Ses Temelli Cümle Yöntemi" ne göre ve hazırlanan ayrıca ilkokuma eğitiminde "Web Kamera ve Akılı Tahta Uygulamalarını" Türkiye' de ilk defa kullanan Gerçek İnteraktif Eğitim yazılımıdır.

"Nasreddin Hoca ile Okuma Yazma Öğreniyorum Eğitim CD'si aşağıdaki bölümlerden oluşmaktadır.

1-Düzenli Çizgi Çalışmaları:
Web kamerası desteğiyle düzenli çizgi çalışmaları, harflerin yazılış yönlerini oluşturan temel çizim biçimlerini öğrencilerinize kavratmak için gerçekleştirebileceğiniz, benzersiz bir yazmaya hazırlık uygulamasıdır.
2-Seslerin Sezdirilmesi:
Çizgi film tadındaki animasyonlarla, olay örgüsü içinde öğrencilerinize/çocuğunuza sesleri sezdirebileceksiniz.
3-Seslerin Kavratılması:
Öğrencilerinizin/çocuğunuzun bire bir içinde yer alacağı interaktif oyun uygulamalarıyla , sesleri kavramasını ve diğer ses ve işaretlerden ayırt etmesini sağlayacaksınız.
4-Harflerin Yazılışı:
Seslendirmeli olarak harflerin yazılış yönlerini sayısız kez tekrarlatabilir, Mouse, grafik tablet ya da akıllı tahta kullanarak uygulatabilirsiniz.
5-Hece, Kelime, Cümle ve Metinlerin Oluşturulması:
İlkokuma yazma öğretimi, kavratılan seslerin birleştirilerek, yeni hece, kelime, cümle ve metinlerin oluşturulmasıyla gerçekleştirilir. Hecelerin oluşturulması, kritik açık hecelere ulaşma, yeni kelimelerin türetilmesi ve kavratılması, kelimelerin bir araya getirilmesiyle oluşan cümleler üzerinde çalışma ve metinlere varan eksiksiz bir etkinlikler bütününü cd içeriğinde bulacaksınız.
6-Değerlendirme:
Eğlenceli bilgisayar oyunlarının öğrencilerinizin/çocuğunuzun öğrendiklerini sınamanızı sağlayacak değerlendirme etkinliklerine dönüştüğünü düşünün. İnteraktif eğitim cd mizle artık bu mümkün. Öğrencileriniz/çocuğunuz eğitim ve değerlendirme etkinliklerine sıkılmadan, üstelik motive biçimde katılacaklar. Eğlenerek öğrenecekler ve öğrendiklerini göstermekten keyif alacaklar.

B. Boyama ve Serbest Çizgi Çalışmaları (4 Adet)
C. Düzenli Çizgi Çalışmaları (1 Adet )
D. E ve A Çizgi Çalışmaları (1 Adet)
E. Kes-Yapıştır Çalışmaları (1 Adet)
F. Rakamlar (1 Adet)
G. Ses Fasikülleri (22 Adet)
H.Okutan Kitaplar (8 Adet)

Sekiz kitaptan oluşan bu seri, ilk sesin verildiği andan itibaren, yürütülen okuma yazma çalışmalarına destek sağlar. Öğrencilerin/çocuğunuzun okuma hızı, anlama yetenekleri ve yeni kavradıkları seslerin önceki seslerle birleştirilerek pekiştirilmesi gibi önemli işlevleri yerine getirir.

Nasreddin Hoca ile Okuma Yazma Öğreniyorum Eğitim Seti İlk okuma yazma öğretiminde ihtiyaç duyduğunuz tüm içeriği size tek başına sağlar. Başta özel okullar olmak üzere bir çok eğitim kurumunda uygulanarak başarısı sınanmış ve kanıtlanmış bir kaynak olarak, benzersiz ve rakipsiz bir üründür.
(Tanıtım Bültreninden)Sayfa Sayısı: 544

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Edusoft Eğitim Yazılımları

Sayfa Sayısı : 544

İlk Baskı Yılı : 2015

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız