Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Nerede, Kimdir? Serisi Kutulu (5 Kitap)

Nerede, Kimdir? Serisi Kutulu (5 Kitap)

Nerede, Kimdir? Serisi Kutulu (5 Kitap)

Kutulu

Yayınevi :

Pinus Kitap

Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786055163167


Çocuklu anne-babalar veya çocuklarla vakit geçiren yetişkinler, şunu çok iyi bilirler ki çocukların inanılmaz bir merakı ve öğrenme azimleri vardır, tabii soruları da.
Onlar için zaman veya mekanın bir önemi yoktur ya da sorularının yumuşaklığı veya sertliğini tartmazlar, ne zaman neyi merak edecekleri de bilinmez. Tüm doğallıkları ve güzellikleriyle soruverirler. Bazen öyle bilgi ve birikim gerektiren sorular sorarlar ki ne cevap vereceğimizi bilemez, soruyu geçiştirmeye çalışır, bunun da doğruluğunu kestiremeyiz.

Siz, bu sorularla köşeye sıkışmışken biz de 'Nerede? Kimdir? Serisi' ismini verdiğimiz bir kitap serisi hazırladık. Bu seri, dünyanın varoluşundan Peygamberimiz Hz. Muhammed'e kadar, çocukların merak ettikleri yüzlerce soruyu, önce onlara hatırlatıp sonra da cevaplandırır.

Uzmanlarımızca hazırlanan bu seri, Kur'an'ı Kerim ışığında çocuklarımızı en doğru bilgilerle yetiştirebilmek ve onların gelişim sürecinde merak ettikleri soruları, doğru zamanda cevaplandırabilmek amacıyla hazırlanmıştır. Ayrıca bu cevaplar, öykü niteliğinde ve çizimlerle de desteklenmiştir.

Geleceğe ışık tutacak nesillerimizi sağlıksız bilgilerden koruyan "Nerede, Kimdir?' Serisi'ni okuyun okutun...Sayfa Sayısı: 756

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pinus Kitap

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız