Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Neredesin Bernadette?

Neredesin Bernadette?

Neredesin Bernadette?

8/10 - 12 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Maria Semple
Çevirmen: Boran Evren
Yayınevi :

Yabancı

Standart Teslimat
22 - 24 Ekim
* 75 TL üzeri bedava!
  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • Barkod: 9786056370830


Bernadette... kayıp bir anne.
Bernadette'in kocası Elgie... bir Microsoft dehası.
Bee... onların 15 yaşındaki kızı.
Bir Çocuk, Bir Anne Ve Bir Baba
Yeterli mi aile olmaya?

"Ellen", "Saturday Night Live", "Mad About You" ve "Arrested Development" gibi program ve dizilerin de yazarlığına imza atan Maria Semple'dan, hem öyküsüyle hem de dili ve üslubuyla dikkat çeken, benzersiz bir roman.

Sağlam bir kurguya dayalı Bu Kitap e-posta, mektup, F.B.I. raporları, hatta fatura gibi pek çok tazın türünü içinde barındırıyor. Tüm bu türlerin ne denli zekice kullandığını, her bir bilginin nasıl da yaratıcı bir şekilde gözler önüne serildiğini görebilirsiniz elbet ama bunu yapabilmek için önce kahkahalarınıza bir ara vermeniz gerekiyor."
The New York Times

Yaratıcılık ve anne-kız ilişkisinin gücü sıradışı bir anlatımla birleşiyor ama okur romanı okurken bunu fark edemeyecek denli eğleniyor olabilir tabii…"
The Oprah Magazine

İnanılmaz eğlenceli… Semple, çocuklarını özel okullara gönderen evhamlı aileler ve çevre bilincine kafayı takmış komşularla dolu bir hayattan alaycı bir kesit sunuyor…
Vogue

Semple bir kadının hayatını oluşturan bileşenleri ve çevresindeki insanların kadınları algılayış şekillerini hayranlık verici bir şekilde anlatıyor.
Publishers Weekly

"Zeki ve yaratıcı olduğu kadar özgün ve içten…"
Gillian Flynn

"Neşeli, matrak ve harika bir kitap ama en iyi yanı bir sonraki sayfada ne ile karşılaşacağınızı asla kestiremiyor olmanız."
Kate Atkinson

(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 376

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yabancı

Sayfa Sayısı : 376

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

Yorumlar 2

İlginç

Mimar Bernadette'in ödül aldıktan sonra  Microsoftt'a çalışan kocası ve kızıyla  şehir değiştirmesiyle birlikte çevresindeki ailelerle ilişkilerindeki kopukluklar işlenmiş. Mimar olarak işine odaklanmaması, yaratcılığını kaybetmesi, aile içindeki iletişim bozukluğunun farklı boyutlara taşınması ile Bernadette'in ortadan kaybolması ile işlerin çetrefillenmesi. Kızı Bee ve kocasının değişen yaşamları. En beğendiğim yeri ise Antarktika hakkında bilmediğim pek çok işe yarar bilgiye erişmiş olmam.

17.05.2014

İlginç

Mimar Bernadette'in ödül aldıktan sonra  Microsoftt'a çalışan kocası ve kızıyla  şehir değiştirmesiyle birlikte çevresindeki ailelerle ilişkilerindeki kopukluklar işlenmiş.Mimar olarak işine odaklanmaması ,yaratcıcılığInı kaybetmesi ,aile içindeki iletişim bozukluğunun farklı boyutlara taşınması ile Bernadette'in ortadan kaybolması ile işlerin çetrefillenmesi.Kızı Bee ve kocasının değişen yaşamları .En beğendiğim yeri ise Antarktika hakkında bilmediğim pek çok işe yarar bilgiye erişmiş olmam.

17.05.2014

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız