Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Okul Öncesi Eğitimde Gelişimsel Odaklı Oyunlar ve Etkinlikler

Okul Öncesi Eğitimde Gelişimsel Odaklı Oyunlar ve Etkinlikler

Okul Öncesi Eğitimde Gelişimsel Odaklı Oyunlar ve Etkinlikler

Okul Öncesi Eğitimde

Yayınevi :

Eğiten Çocuk

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786055472382


Bu kitabın içerisinde, 2006 yılında yeniden düzenlenen 36-72 aylık çocuklar için geliştirilmiş okul öncesi eğitim programı içerisinde yer alan amaç ve kazanımlar çerçevesinde şekillendirilmiş ve çeşitli eğitim kurumlarında uygulaması yapılmış olan etkinliklerin yer almaktadır.

Etkinliklerin birçoğunun sonuna özellikle okul öncesi eğitimcilerine aile katılımı çalışmalarında da destek olabilecek aile katılımı önerileri sunulmuştur. Bu öneriler ve etkinliklerin kitapta yer aldığı şekliyle değiştirilmeden eğitimci ve aileler tarafından ister grup istenirse de bireysel olarak uygulanması mümkündür, ancak etkinliklerin çocuk/çocukların ilgi, gereksinim, yaşadıkları yöre, alışkanlıkları, sahip olunan materyaller ve ortam gibi çeşitli değişkenlere yönelik olarak farklılaştırılması önerilmektedir. Bu şekilde daha etkin uygulamaların gerçekleştirilmesi ve çocuklara kazandırılması hedeflenen amaç ve kazanımların daha kolaylıkla sağlanması mümkün olabilecektir.Sayfa Sayısı: 64

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Eğiten Çocuk

İlk Baskı Yılı : 2012

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.