Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Olmak İstediğim İnsan

Olmak İstediğim İnsan

Olmak İstediğim İnsan

Çevirmen: Günseli Aksoy
Yayınevi :

Optimist - Kişisel Gelişim Dizisi

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786054538720


Olmak İstediğiniz İnsanla Tanıştınız mı?

Yaptığım iş benim için anlamlı mı? Kendimi geliştirmem için bana fırsat tanıyacak mı? Yeni şeyler öğrenecek miyim? Şöhret ve başarı ne kadar yakınımda? Bana sorumluluk verilecek mi? Bu sorular beyninizi kemirip dururken hayatı ıskaladığınızı, aslında bambaşka biri olmak istediğinizi hatırladığınız oluyor mu?

Clayton, size şöyle olun, böyle olun demiyor. Belki de en zor şeyi, kim olmak istediğinize karar vermek için neyi, nasıl düşünmeniz gerektiğini anlatıyor.

Dünyaca ünlü bir inovasyon gurusunun kanser hastalığının pençesinde okuma, yazma, hatta konuşma yetilerini kaybettiği bir dönemde hayata nasıl tutunduğunu merak ediyor musunuz?

Bu kitap, karşısına geçtiğiniz bir ayna, güçlü ve gerçekçi. Gözlerinizi açın ve kendinize daha dikkatli bakın!

"Yaşamınızdaki kararları, geçmişte olanlara veya başka insanların başına gelenlere bakarak almayı düşünebilirsiniz. Geçmişten mümkün olduğunca çok şey öğrenmelisiniz; özellikle bu konuları incelemiş bilginlerden ve karşılaşacağınız sorunların benzerlerini yaşamış insanlardan. Ama bu, geleceğe adım atarken hangi enformasyonu ve hangi öneriyi kabul edeceğimiz ve hangisini göz ardı edebileceğimiz sorununu çözmez. Bunun yerine, neler olacağını öngören güçlü bir teoriyi kullanarak başarı şansınızı artırabilirsiniz."Sayfa Sayısı: 185

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Optimist

Sayfa Sayısı : 185

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!