Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Onlar da İnsan - Siyaset ve Basında Yaşanmış Anılar

Onlar da İnsan - Siyaset ve Basında Yaşanmış Anılar

Onlar da İnsan - Siyaset ve Basında Yaşanmış Anılar

Siyaset ve Basından Yaşanmış Anılar

Yayınevi :

Sarkaç Yayınları

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786056154324


Siyasetçilerimiz… Onlar hep evimizin içindeydiler, bizimleydiler. Onları hep asık suratları, resmi söylemleri, ciddi duruşları ile gördük, tanıdık. Zaman zaman gönül verdik, zaman geldi kızdık onlara. Sözün özü ne onlarsız olabildik, ne de onlarla…

Şeref Yiğit, siyasetçilerimizin de "insan" olduklarını hatırlatıyor bu eserinde bizlere. Onların başlarından geçen bazen komik, bazen dramatik ama daima düşündürücü anılarıyla buluşturuyor bizleri. Demokrasimizin eşit yurttaşları olarak, içimizden çıkan siyaset ve devlet adamlarımızın resmi görüntülerinin arkasını, "insani" yönlerini tanıyor bu eserde.

Bir de basınımızın değerli emektarlarları var bu kitapta… Bazılarını her gün gördüğümüz, bazılarını ise hiç görmediğimiz basın mensupları. Kendisi de bir basın mensubu olan Şeref Yiğit bizlere onları da anlatıyor. Ekranın ve mikrofonların arkasına ayna tutuyor. Kamerasını almadan basın toplantısı çekmeye giden kameramanları, deniz kuvvetleri tatbikatının haberini yapmak için Konya Ereğlisi'ne giden habercileri anlatıyor.

Şeref Yiğit, "ONLAR DA İNSAN" eserinde okuyucuları hem güldürüyor, hem de düşündürüyor. Ama daha çok demokrasimizi güçlendiriyor. Çünkü siyasetçilerimizi ve basın mensuplarımızı bize "insani" yönleriyle tanıtıyor.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 272

Baskı Yılı: 2010


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 177

Baskı Yılı: 2010


Dili: Türkçe
Yayınevi: Sarkaç Yayınları

Sayfa Sayısı : 272

İlk Baskı Yılı : 2010

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız