Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Otizme Çözüm Var!

Otizme Çözüm Var!

Otizme Çözüm Var!

Adım Adım Korunma ve Kurtulma Rehberi

5/10 - 2 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Hayykitap

Hızlı Teslimat
19 Eylül
Standart Teslimat
20 - 22 Eylül
* 75 TL üzeri bedava!
  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • Barkod: 9786055181307


Otizm şu anda, bütün dünyada salgın hastalık gibi yayılıyor. Veba gibi... Sorumlusu hepimiziz. Dünyayı kirletenler...

Analarının rahminde bile onlara ulaşmayı başaran zehirlerden kurtulamıyor bazı bebekler. Bazıları büyüyünce hastalanmasınlar diye vuruldukları aşıdan, antibiyotikten, bazıları annelerinin içtiği renkli gazozdan, saç boyasından, tarım ilacından zehirleniyor.

Mide-bağırsak sorunları, bunlara bağlı olarak gelişen vitamin, mineral ve amino asit eksiklikleri, başta süt ve buğday olmak üzere çeşitli gıda proteinlerine karşı gelişen besin tahammülsüzlükleri, yeteri kadar güneşlenmeme ve maruz kalınan çeşitli toksinler bir araya geldiğinde otizm tablosu oluşuyor.

Herkesin gördüğü gibi göremiyor, işittiği gibi işitemiyor, kafalarının içinde bir ışık ve ses bombardımanıyla yaşıyor otizmli çocuklar...

Bu kitabın yazarları "Otizm tedavi edilebilir ve önlenebilir bir hastalıktır" diyor. Prof. Dr. Ahmet Aydın 10 yıldır otizmin biyomedikal tedavisi ile ilgileniyor. Dr. Cem Kınacı ise uluslararası DAN protokolünün (Defeat Autism Now! - Otizmi Şimdi Yen!) Türkiye'deki ilk hekimi.

Kitap, otizmi ailesinde yaşayanlara yardımcı olmayı hedefliyor. Otistik çocukların nasıl tedavi edilebileceğinin yolunu gösteriyor. Konuyla ilgilenen hekimlere ışık tutuyor, dünya çapındaki literatürü tarıyor. Asıl hedefiyse başka, henüz doğmamış çocukları kurtarmak...Alacağınız önlemlerle, yiyip içtiğinize, kullanacağınız kozmetiğe, duvar boyasına göstereceğiniz özenle bu salgının önüne geçmek mümkün. Şu kadarını söyleyelim: Bir anne, sadece yoğurt mayalamakla bile çocuklarının hayatını değiştirebilir!

Aile kurmayı düşünenler, bebek bekleyenler, küçük bebeği olanlar... Bu kitabı lütfen okuyun!
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 272

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Hayykitap

Sayfa Sayısı : 272

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

Yorumlar 2

Beslenme ve otizm

Kesinlikle tavsiye ederim. Otizmin tek tedavisinin eğitim olmadığı,beslenme ve çevresel faktörlerin Otizme katkısı ve  temel yaklaşımı anlatır. Herşeyden  önce Merhum Ahmet Aydın Hocanın sayesinde erken teşhisle otizmden tamamen kurtulan çocuklar mevcut.Yine Ahmet Hocamın "Taş Devri Diyeti" ve "GAPS Bağırsak ve Psilokoloji" kitapları ile beraber okunmasını öneririm.

16.12.2015

Anlayabilme

Kitabın adını duyunca heyecanladım hemen aldım ama aradığım bilgileri bulamadım. Kitap sanki doktorlara veya uzmanlara hitap ediyor. Birbirinden kopuk yazılar ve anlaması çok güç. Tavsiye etmiyorum.

24.07.2014

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız