Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya

Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya

Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya

Yayınevi :

Optimist - Satış - Pazarlama Dizisi

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786052189979


Geleneksel Medya Miadını Doldurdu mu?

Milyonlarca liralık TV reklamlarının yaratamadığı etkiyi yaratan çok özgün işlerle artık her gün karşılaşıyoruz. Tüm şirketler, "sosyal medyada yoksan, yoksun!" acı gerçeğiyle yüzleşmeye başladılar. "En iyisini biz yaparız, bizim ürünümüzü alın" diyenler eski itibarlarını çoktan kaybettiler. Tüm dünya bir kabuk değişimi yaşıyor. Elbette buna direnenler de var.

Pazarlamanın geleneksel medyanın tekelinden sıyrılmaya başladığı bir çağda yaşıyoruz. Bir yandan da bizi biz yapan geleneksel değerler yeniden önem kazanıyor. Yaratıcılık, girişimcilik, cesaret gibi kavramlar artık daha değerli. Sosyal medya, ateşi tanrılardan alıp insanlara sunabilme fırsatı yaratıyor. Tamam, ama ellerimizi yakmadan bunu nasıl yapacağız?

Pazarlama iletişimi hassas bir konu. Hele sosyal medyada pazarlama daha da hassas… Kabuk değişimine direnmeyen, kendini doğru ifade edebilen markalar insanlara daha kolay ulaşıyor. Söylediğiniz her satış cümlesini ağzı açık dinleyip itaat eden kalabalığın yerini daha bilinçli, seçici ve zorlayıcı bir müşteri profili alıyor. Tam da bu nedenle, sosyal medyayı doğru, dürüst, bilinçli kullanan markalar ayakta kalırken baba yadigârı çığırtkanlığa devam edenler Youtube'da komik bir video olmaktan öteye geçemeyecek!


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 232

Baskı Yılı: 2015


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 128

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Optimist

Sayfa Sayısı : 232

İlk Baskı Yılı : 2012

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Kitap üzerine

Son derece akıcı, samimi ve şirketlerin sosyal medyada yaptığı sosyal medya uygulamalarının yanlışını doğrusunu çok sade bir şekilde ele alan bir kitap.

22.02.2014

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız