Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Polis ve Halkla İlişkiler

Polis ve Halkla İlişkiler

Polis ve Halkla İlişkiler

Yayınevi :

Kutup Yıldızı Yayınları - Eğitim Dizisi

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789756462116


Arzu Toğuşlu Kızbaz, Betül Önay, Ece Karadoğan, Emel Güler Yılmaz, Fatma Göksu, Feride Akım, Kolektif, Korhan Mavnacıoğlu, Mehmet Ak, Mustafa Üstün,Nilnur Tandaçgüneş, Nilüfer Pembecioğlu, Özlem Kalan, Salih Gölge, Seda Mengü, Sema Yıldırım Becerikli, Serra Görpe, Veli Polat, Yeşim Güçdemir.

Bugün polis eğitimi, değişen ve gelişen dünyaya ayak uyduran bir işlevsellikle yapılanmakta, her geçen gün, uygulanan eğitim sistemininb daha dinamik bir yapıya ulaşması hedeflenmektedir. Müfredatta yer alan ve zaman zaman ek seminerlerle beslenerek eğitimin içine alınan halkla ilişkiler uygulamaları, artık emniyet teşkilatının vazgeçilmez öğretileri içinde yerini almıştır. Bu kitap polis ve halkla ilişkiler eğitimine hizmet etmek amacıyla, ders müfredatına uygun bir içerikle kaleme alınmıştır.

Polis ve Halkla İlişkiler kitabı, halkla ilişkiler öğrencilerine, Polis Akademisi, Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) ve Polis Meslek Yüksek Okulları öğrencilerine, halkla ilişkiler alanına ilgi duyan her kademeden Emniyet Teşkilatı mensubuna ve her kesimden konunun ilgililerine, başlangıç düzeyinde temel bilgileri ulaştırmayı ve alanı tanıtmayı hedeflemektedir.
(Arka Kapak)Sayfa Sayısı: 503

Baskı Yılı: 2010


Dili: Türkçe
Yayınevi: Kutup Yıldızı Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2010

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.