Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Q Bebek İlk Kartlarım 2

Q Bebek İlk Kartlarım 2

Q Bebek İlk Kartlarım 2

10/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Kolektif
Yayınevi :

Q Bebek

 • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
 • ISBN: 8680902003099

Q BEBEK ÜRÜNLERİMİZ

Erken çocukluk dönemi (0-6 yaş) boyunca Zeka Gelişimi temelde çocuğun farklı öğrenme deneyimleri ile karşılaşmasına bağlıdır. Bebek ve çocuklarla gerçekleştirilecek  en iyi öğrenme deneyimini onlarla birebir etkileşim içinde oynanacak oyunlarla sağlanabilir. 

 

Bu temelde setlerimiz bebek ve çocuklarımızın IQ & EQ gelişimlerini desteklemek üstün bir gelişim programını destekleyici nitelikte ve pedagojik ilkeler doğrultusunda Çocuk Gelişim Uzmanlarımız tarafından hazırlanmıştır.

 

Özel olarak hazırlanan, ailelerimiz tarafından rahatça kullanlabilecek özelliklerde ve zengin içeriklere sahip tüm Q Bebek ürünlerimizde bebek ve çocuklarımızın, IQ & EQ üst gelişimleri ile birlikte Bilişsel Gelişim, Dil Gelişimi, Sosyal-Duygusal Gelişim ve Motor Gelişim alanlarının desteklenmesi ve geliştirilmesi amaçlanmaktadır.

 

Q BEBEK İLK KARTLARIM 2 KULLANIM

Q Bebek İlk Kartlarım serisinin 2. seti olan Q Bebek İlk Kartlarım 2, altıncı aydan sonra bebeklerimizin yine yüksek kontrastlı objelerle görsel uyarımlarını sağlayarak beyin ve dil gelişimlerine katkıda bulunmak için hazırlanmıştır.

 

İlk 6 ayda siyah-beyaz ağırlıklı objeler bebeklerin ilgisini daha fazla çekerken daha sonraki aylarda renk algılama retina yapıları da gelişmeye başladığından kırmızı, mavi, sarı, yeşil, turuncu gibi parlak ve canlı renkler de ilgilerini çekmeye başlar.

 

Aynı zamanda çevrelerine de dikkat ederek incelemeye başlarlar. Bu sayede bebeğiniz etrafını tarar,inceler  ve gördüğü  tüm nesneleri karşılaştırmayı öğrenir. Bu yeteneği kazanabilmesi  sonucunda  ortamda tüm nesneleri ayırt etmeyi öğrenir.

 

Bizler de bu nedenle serinin devamı olarak “Q Bebek İlk Kartlarım 2” setini bebeklerimizin bilişsel ve dil gelişimlerini desteklemek için hazırladık.

 

Resimler bebeklerimizin ilgisini çekecek nitelikte Eşyalarım, Oyuncaklarım, Hayvanlar ve Vücudumuz konu başlıklarında hazırlanmıştır.

 

Q Bebek İlk Kartlarım 2 - 6 ay ve üzerindeki bebeklerimiz için özel olarak hazırlanmıştır.

 

Setimizde toplam 20 kalın karton kart, renkli ve birbirini takip eden arkalı önlü 40 adet illüstrasyon vardır.

 

Tüm resimler özel olarak birbirinin kontrası olacak şekilde hazırlanmıştır.Kartlar istenilen sıralama ile kullanılabilir.Setimiz içerisindeki kartlar Eşyalarım, Oyuncaklarım, Hayvanlar ve Vücudumuz konu başlıklarında hazırlanmıştır.

 

Bebeğiniz ile karşılıklı oturarak, kucağınızda ya da yatağında iken  kartları bebeğinize göstererek, kartta bulunan kişi, hayvan, nesne, vb. ile ilgili konuşabilir, sorular sorabilir, ilgili taklitler yapabilir,  oyunlar oynayabilir, hikayeler anlatabilir ve daha birçok etkinlik yapabilirsiniz.Kartların bebek ve çocuklarımız tarafından ağıza alınamamasına ve kendisine zarar verecek şekillerde kullanılmamasına lütfen dikkat ediniz.Q Bebek İlk Kartlarım 2 ailelerimiz tarafından rahatlıkla kullanılabilecek şekilde hazırlanmıştır.

 


 • Kart ebadı: 12,5x11,5

 • Kutu ebadı: 14x13

 • Kart cinsi: Mukavva

 • Kart sayısı: 20 adet

 • Kutu: Mukavva

 • Yaş grubu:6+ ay

 • (Tanıtım Bülteninden)

  İlk Baskı Yılı : 2015

  Dil : Türkçe

  Yorumlar 0

  Henüz yorum yapılmadı!