Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Queenan'a Yüksek Riskli Gebeliğin Yönetimi

Queenan'a Yüksek Riskli Gebeliğin Yönetimi

Queenan'a Yüksek Riskli Gebeliğin Yönetimi

Yazar: Kolektif
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786054477043

Değişen demografi ve yükselen teknoloji, maternal-fetal tıbbı sürekli olarak etkilemektedir. Gebelikte ilerleyen maternal yaş ve artan ağırlık, yardımla  üreme teknolojileri ile elde edilen gebelik oranlarındaki yükseliş ve sezaryen ile doğum oranlarının artışı komplike olmuş gebeliklerin insidansında artışa yol açmıştır. Gebelik boyunca maternal ve fetal sağlık durumunun izlem seçenekleri de artmış ve riskin daha erken saptanması ve yönetimi olanağı doğmuştur.
Maternal-fetal Tıp Uzmanının tüm gebelik boyunca devam etmesi gereken dikkat ve hassasiyeti önemini korumaktadır. Ancak sürekli değişim bu durumu giderek zorlaştırmaktadır. Queenan’s Yüksek Riskli Gebeliğin Yönetimi perinatal bakımın tüm spektrumunu kapsamaktadır. Fetal ve maternal sağlığın korunmasına yönelik zor ve karmaşık kararların alınması sürecinde size yol gösterici olacaktır.
Altıncı baskıda yer alan yeni başlıklar aşağıdaki konuları kapsamaktadır:
· Demir eksiklği anemisi
· Sıtma
· Engelli kadınlarda gebelik
· Plasenta akreta
· Doğum eyleminin indüksiyonu
· Operatif vaginal doğum
· Doğum eylemi ve doğumda hasta güvenliği
Konusunda uzman olan yazarların oluşturduğu yıldızlar topluluğu sunduğu kanıt, algoritmalar, olgu çalışmaları ve olası sonuçların değerlendirilmesi önerileri ile, Queenan’s Yüksek Riskli Gebeliğin Yönetimi’nin Maternal-fetal Tıp pratiğindeki seviyeyi belirlemeye devam ettiğinin kanıtıdır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Sayfa Sayısı : 488

İlk Baskı Yılı : 2019

Baskı Sayısı : 1. Basım

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız