Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Rakibini Yere Ser

Rakibini Yere Ser

Rakibini Yere Ser

Çevirmen: Mirel Benveniste
Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • ISBN: 9786054584482


Size kötü bir haberimiz var: Pazarlama zor bir iş ve giderek de zorlaşıyor. Ama geçmişin yasını tutacak ya da kendimize acıyacak vaktimiz yok. Modern hikâyeciler olarak pazarın gerçeklerine uyum sağlamak zorundayız, çünkü pazarın kendini bize uydurarak yavaşlamaya hiç de niyeti yok!

Günümüzde içerik hiç olmadığı kadar önemli, ancak mesele sadece nitelikli içerik de değil, sosyal medya platformlarına ve mobil cihazlara uygun ve nitelikli içerik. Bu gürültülü dünyada sesinizi sosyal medya platformlarının açtığı pencerelerden var gücünüzle bağırarak duyuramazsınız. Sesinizi duyurmanın yolu, gücünüzü doğru kullanmaktan ve yeni mecralara uygun farklı hikâye formlarını anlatmaktan geçiyor.

Teşekkür Ekonomisi ve Markanız İçin İnterneti Nasıl Kullanmalısınız? kitaplarının yazarı, dünyaca ünlü marka danışmanı Gary Vaynerchuk şimdi de okura denenmiş sosyal medya pazarlaması stratejileri sunuyor. Bu kitabı, hikâyelerinizi günümüzün en önemli sosyal medya sitelerinde anlatmaya hazırlanmanızı sağlayacak bir eğitim kampı gibi görün!
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 260

Baskı Yılı: 2014


e-Kitap:

Format:

Sayfa Sayısı: 259

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Mediacat YayıncılıkYayın Koordinatörü : Yavuz Türk
Genel Yayın Yönetmeni : Pelin Özkan
Yayına Hazırlayan : Zeynep Hale Akman

İlk Baskı Yılı : 2014

Sayfa Sayısı : 260

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!