Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Refika'nın Mutfağı - Cooking New Istanbul Style

Refika'nın Mutfağı - Cooking New Istanbul Style

Refika'nın Mutfağı - Cooking New Istanbul Style

6/10 - 7 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Boyut Yayın Grubu - Yemek Kitapları Dizisi

  • Bu üründe kargo bedava!..
  • ISBN: 9789752307056


Bugüne kadar bildiğinizi sandığınız tüm yanlışları düzeltme ve unuttuklarınızı yeniden hatırlama zamanı geldi!
Yemek yemenin ve yapmaya çalışmanın verdiği haz ile hayatını değiştirmeye karar veren ve harekete geçen Refika, sizi hem kendi keşfi olan bu lezzetleri denemeye hem de hoş bir sohbete davet ediyor. Tat, yaratıcılık, estetik ve paylaşım... Refika'nın Mutfağı bu dört kelime üzerine oluşturuldu.
Elimizin altındaki malzemelerle geleneksel Türk mutfağına yeni bir ışık tutan Refika, tarhana ve erişte gibi aşina olduğumuz ama neredeyse tatmayı bile unuttuğumuz lezzetleri evinizde kısa bir sürede ve oldukça basit bir şekilde yapmanın yollarını gösteriyor.
Geleneksel Türk mutfağına sahip çıkan bir kitap olan "Refika'nın Mutfağı"'nın en önemli özellikleri; YARATICI, LEZZETLİ, PRATİK, EKONOMİK, YEREL MALZEMELERLE OLUŞTURULMUŞ OLMASI.
Refika'nın Mutfağı'nda hazza dönüşen bir tada ulaşmak, iyi malzemelerin, keyifli bir mutfakta, kolay ve akan tariflerle hazırlanması ve kendilerine uygun özgün sunumlarıyla mümkün. Bu nedenle bu kitap sadece tariflerden değil bunları kapsayan dört ana bölümden oluşuyor. Kadayıftan Mantı ve Yufkadan Türk Suşisi gibi yapması çok kolay nefis tarifler...
Yeni İstanbul mutfağının tadını "Refika'nın Mutfağı" ile çıkarın. Güzel insanlarla dolu, lezzetli sofralarda, bol bol muhabbetler...Sayfa Sayısı: 371

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe / İngilizce
Yayınevi: Boyut Yayın Grubu

Baskı Sayısı : 7. Basım

İlk Baskı Yılı : 2010

Sayfa Sayısı : 371

Dil : Türkçe - İngilizce

Yorumlar 1

TAHMİN ETTİĞİM GİBİ DEĞİL...

Almadan önce kitabın içinde çok daha fazla tarif olduğunu sanıyordum ama öyle değil. Değişik vey değil, içinde çok az tarif var. Ancak mutfak ile ilgili bilgi ve kültür edinmek isterseniz işinize yarayabilir.

10.07.2012